Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást nem zavar az, hogy a...

Mást nem zavar az, hogy a 13,14 éves kislányok mindenkit lenéznek, és "felsôbbrendũnek" tartják magukat?

Figyelt kérdés
Persze nem gondolom, hogy mindenki ilyen, de a mai világban a többség túl felnôttnek érzi magát. Elmennek mellettem, és szinte lenéznek, nevetnek rajtam azért mert össze vissza áll a hajam a párától stb. Valamelyik nap láttam egy lányt, akinek majdnem az egész melle kint volt, több kiló smink, cigi a szájában.. 13 évesnél nem lehetett több. Én sem vagyok sokkal idôsebb, de teljesen felháborít, és egyre és szerintem egyre rosszabb lesz. 18/L
2013. okt. 6. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is idegesít.
2013. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked valami zavar van az önbecsüléseddel.Másokkal meg mit foglalkozol? Nem minden 13-14 éves lány olyan, akikkel te találkozol.
2013. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem zavar, és az sem fog, mikor majd ilyen idősek lesznek, mint most én, és velem ellentétben kiégett ri_bancként élik majd a mostaninál is sivárabb mindennapjaikat

mellesleg ez úgy 22-23 éves korukig sajnos még így marad, mert azt hiszik, hogy ők alapból szépek, azzal viszont nem számolnak, hogy ez múló állapot, és majd 25 körül elkezdenek szétesni - amikor egy normális lány épp virágkorát éli

mert a tizenévesen sminkkel bombázott bőr bizony akkor már nem lesz hálás (nem, a mai kozmetikumok sem tesznek jót a bőrnek, max nem rongálják annyira), nem is beszélve a napi szinten vasalt hajról, szétreszelt körömről

akkor majd jönnek a kétségbeesés által szült szépészeti beavatkozások, sportmánia, fogyókúrák, stb., stb.

de már nem lehet visszafordítani

az a baj, hogy ezt sokan nem akarják elhinni, mert "21. század" és bla-bla-bla, ez a "menő", és "nincs árnyoldal", mert YOLO meg a többi hülyeség

2013. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!