Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek lassú embereket?...

Ismertek lassú embereket? Példákra lennék kíváncsi! Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy kolegám aki olyan lassú hogy megőrülök! Bemegyünk kajálni és még ő megmossa a kezét és előpakol két szendvicset addig én már megszalonnáztam ettem ittam meg el is pakoltam az asztalról meg van hogy újságot olvastam egy keveset. És nem eszem gyorsan. Ő meg csak két szendvicset rágcsál fél óráig. Nem kummantani akar mert nincs nagy hajtás a melóhelyen. A normát mindig megcsinálja és a munkájával nincs gond, viszont amúgy rettenetes lassú öltözőben mindig elkezd velünk öltözni és már mindenki kész ő még akkor is ott tököl!
2014. febr. 27. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok.
2014. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Rám pl mondták már sokan, hogy lassú vagyok, pedig én nem érzem annak magam, szerintem normális a tempóm.Ha ez valakinek nem felel meg, az legyen az ő baja.Ember vagyok, nem gyorsvonat!A rohanás, kapkodás különben is egészségtelen.Nem értem azokat, akik fejvesztve rohannak, a rosszullétig hajtják magukat, aztán pár év múlva nyivákolnak, hogy ezer bajuk van, meg stresszesek.Szerintem inkább lassítani kéne a tempón, világviszonylatban!
2014. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek lassú embert, aki még a mondandóját is így kezdi.


M i t i s a k a r t a m m o n d a n i?


Na hát az őrületbe kerget másokat.


Azért a lassúság és a kapkodás a két véglet, valahol középúton kellene maradni.

A lassú ember tényleg nagyon idegesítő, nem lehet velük közösen csinálni semmit, mert egyszerűen nem türelmetlenségből, de feleslegesen senki nem akar várni órákat.


Az előző hozzászólókat nem akarom bántani, lassú és lassú közt van különbség. Nyilván ha a környezet nem reagál a lassúságukra negatívan, akkor nem lassúak, csak lassabbak esetleg. A ténylegesen lassú nagyon irritáló.

2014. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan 50 éves embert, aki olyan lassú, mint egy 75 éves. Számomra roppant idegesítő.

Az ilyen ember még ha okos is, mindig hátrányban lesz. Sokszor sok mindent időre kell megcsinálni..

Egy orvos ismerősöm azt mondta, hogy bizonyos betegségek is okozhatnak nagyfokú lelassulást, ha erről van szó, akkor nem tehet róla, de engem akkor is zavar.

2014. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik az egyik üzleti partner cégemnél egy srác, akit egyébként szeretek, mert nagyon kedves és jó ember, nagyon jól el lehet vele beszélgetni. DE! Amikor oda telefonálok, akkor minden alkalommal elmondok egy imát, nehogy Ő vegye fel a telefont, mert az valami borzalom: Először kb. egy perc, míg tudatosítja magában, hogy miért hívtam. Majd amíg tudatosul, -hogy kitöltse az időt- elismétli amit kérdeztem. Ekkor már ingerülten megkérem, hogy add inkább a Marikát légyszi. Válasz q..va lassan, kimérten, elnyújtva: Öőőőőőőő Marika? vááááárj, pillllanaaat, nem is tudom hol vaaan, azt hiszem itt mellettem.... mindjáááárt szóóólok neki. De akkor még nem nyomja azonnal a kezébe a telefont, hanem elismétli neki nagyon lassan, hogy miért hívtam.

Meg ahogy kitölt egy megrendelő lapot: Szépen gondosan lerajzol minden betűt, addig néma csend és mindenki feszülten vár. ááááááááá :-D

Néha azt gondolom direkt csinálja, hogy idegesítse a kapkodó környezetét.

2014. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek jópár ilyet, néha nagyon vissza kell fogjam magam velük kapcsolatban. Mert amúgy jóravaló, teljesen normális emberek, lehet őket szeretni, csak nagyon nehéz velük.

Sőt, a szexben is volt ilyen, mire jutottunk valamire, komolyan elaludtam mellette....:)

2014. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mindig is nagyon lassú voltam, igaz idővel azért némileg fejlődtem. Mondhatnám persze, hogy attól függ miben, de én szinte mindenben:


- Rondán és nagyon lassan írok, sosem alakult ki gyorsírásom.

- Lassú a gondolkodásom.

- Régen lassan öltöztem, ebben némileg fejlődtem

- Lassan pakoltam össze, ebben is némileg fejlődtem, anno kisiskolás koromban egyszer 2 órába telt összepakolnom a táskámat utolsó óra után, és lekéstem a menzán az ebédet.

- Állandóan megy az agyam, mindenen elgondolkodok, máshol járok fejben, így szinte bármilyen tevékenység lehet lassú, amit csinálok.

- Rövidtávfutásban valami iszonyat lassú voltam mindig is, a teljesen edzetlen emberekhez képest is, akkor is, mikor egyébként hosszútávfutásban viszonylag jó voltam.

- Gyerekkoromban kosárlabdáztam, és ott a reakcióidőm is rossz volt.


Viszont nem beszélek lassan, igaz van hogy megakadok. Iszonyatos gyorsan eszek és iszok, ha nem igyekszem szándékosan lassítani, mert elvileg szeretném kiélvezni az ízeket, de ez általában nem megy.

2014. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet, borzalom. Ráadásul figyelmetlen is, szóval a leghülyébb pillanatokban kezd el egy félórás szentenciát.

Ha addig tök nyugodt napom volt, tőle tutifix, hogy a falat kaparom.

2014. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az apam
2022. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!