Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szoktátok kezelni a...

Hogyan szoktátok kezelni a nagyképű embereket?

Figyelt kérdés
Ha van a társaságotokba nagyképű, hiú, folyamatosan okoskodó ember, vagy ezekhez hasonló, aki már szörnyen idegesítő, mit szoktatok csinálni, mikor elkezdi "játszani az agyát"? Már próbáltam szólni neki ezek miatt, de felháborodik, szapul és kikel magából ha megemlítem neki. Mit javasoltok, hogyan szokás lekezelni az ilyen emberek megnyilvánulásait?
2014. febr. 23. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elkezdem oltani az ilyeneket, egy idő után észreveszik magukat, amikor mindenki rajtuk röhög.
2014. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

általában átnézek rajtuk, az nagyon tudja őket bosszantani :)

ha muszáj vele beszélnem, csak a minimális mértékben szoktam.

esetleg ha épp fényezi magát, akkor tegyél rá egy lapáttal, hátha feltűnik neki hogy röhejes amit csinál.

2014. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában hagyom hadd higgye magáról hogy ő az ász. Mindenki tudja hogy valójában nem az szóval fölösleges a kedvét elrontani.
2014. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig tűröm, de aztán néha elpattan a húr és kap egy kis hidegzuhit :) persze nem alpári módon kiosztom, csak úgy frappánsan, amire általában csak nagyokat pislognak.
2014. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!