Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért mert van kezem meg...

Azért mert van kezem meg lábam, már nem is lehet rossz napom?

Figyelt kérdés
Azok az emberek mit akarnak elérni, akiknek, ha azt mondod, hogy nincs jó kedved, vagy nem történt veled semmi érdekes aznap, olyan videókat linkelnek, amin kezetlen lábatlan emberek irdatlan motiváló szövegeket mondanak, és elvárják, hogy te ezt megnézd és legyél halál meghatott? Meg filmeket, amik lenyomorodott sportolókról szólnak, akik újra versenyezni kezdtek mert elindultak az önismeret és lelki béke csodálatos útján?
2014. febr. 27. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyk-n, meg az interneten is boldognak kell lenned, ha van kezed meg lábad. Valóságban lehet rossz napod, csak ne híreszteld. Mindig van egy önkéntes jótétlélek, aki kritizál minden apró problémát. Úgyhogy nem, nem lehet rossz napod. Mondjuk az olyasfajta embereket akiket leírtál én sem kedvelem.
2014. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. febr. 27. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak pillanatok az ember életében mikor hasonló nagy kaliberű dolgokkal kell foglalkoznia, mikor rádöbben egy bizonyos helyzetben hogy milyen szerencsés vagy rájön hogy mi az életének az értelme, de életünk legtöbb része azért kis dolgokból áll össze és nem kell elvárni, hogy folyton óriásiban gondolkodjunk.Ezzel csak azt akartam kifejteni, hogy teljesen rendben van az ha egyszerűen csak szar napod van, mert rossz az idő, vagy valaki megbántott, vagy romlott kaját ettél. Mind emberekből vagyunk, és nem lehetünk mindig hálásak, vagy jókedvűek, teljesen rendben van, hogy néha egyszerűen elmenekülnénk innen, és ez még nem tesz minket hálátlan bunkókká. Igazából jót mulattam azon amit írtál, mert én is ismerek pont ugyanilyen embereket, de engem mindig csak megmosolyogtatnak, mert tudom, hogy valójában csak segíteni akarnak, még ha nagyon bután is teszik. Nem kell depressziósnak vagy zárkózottnak lenni, de néhanapján egy kis rosszkedv vagy hiszti, panaszkodás abszolút belefér, mert így a jó napokat is jobban tudjuk értékelni. Emberi természet ennyi az egész.
2014. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!