Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rossz a lábam és tesin nagyon...

Kérdező5479 kérdése:

Rossz a lábam és tesin nagyon elrontottam valamit.5napja volt mostmár nemtudok ráállni a lábamra . A jobbra. Mankoval járok es minden bajom van mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

5napja nem alszok csak napi 1órát. 15èves lètemre.

A lábam a rándulástól úgy fáj hogy nagyon sokszor sírok.

A lábamnál a comb tetejèn a comb hajlatnál a hímvesszöm mellett. Mostmár elkèpesztoen fáj . A röntgen nem mutatott semmit ugyhogy a doki.is csak mankót javasolt. Ma a herèm mozgatásakor is èreztem nèha-nèha fájást. Mit tegyek borzasztó.


2013. máj. 20. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát gondolom a doki ajánlott valami krémet.

Ha nem akkor érdemes ezeket kipróbálni vagy/vagy:

Flector (akár a tapasz, akár a kenőcs)

Traumeel (homeopátiás kenőcs, kicsit lassabban hat, de nagyon jó)

DE KIZÁRÓLAG A SZÜLEID TUDTÁVAL!

Illetve rengeteget pihentetni gondolom az elmúlt 3 napban csak pihentél!

2013. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, ez elég ijesztően hangzik.

Ha orvos megvizsgált, és nem adott semmit, akkor reménykedjünk, hogy nagy baj nincs. Pihenjél sokat, mindig minden fájdalomnál van egy póz amiben kevésbé fáj. És szedjél fájdalomcsillapítót!

Nekem egyszer eltört a farokcsontom, hát mit ne mondjak egy hétig kizárólag hason feküldtem, nappal-éjjel.

2013. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza!!! Lehet lágyrész sérülés (izom,ízület),amit az RTG nem tud kimutatni,csak esetleg az UH. Viszont ez is nagyon súlyos lehet.
2013. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!