Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik az emberekkel?

Mi történik az emberekkel?

Figyelt kérdés

jó emberismerő vagyok...de

Az akiről pár hónapja azt gondoltam a legmegbízhatóbb ott aláz és bánt meg ahol tud,

Egy másik akiért a tűzbe tenném a kezem hogy őszinte,letagadja azt is ami egyértelmű ...

Az akire azt gondoltam mindenét odaadná értem,kiderült nem is szeretett sosem...

és az akivel lelki társak voltunk,azt is elfelejtette hogy mennyi mindent megtettem érte...és hogy vagyok

és végül az,aki féltett még a buszt is megvárta míg elmegy velem,azt sem érdekelné ha már nem lennék...



2014. febr. 28. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem vagy jó emberismerő. Nem kötekedésként...az emberek változnak, te is változol velük együtt, és aki egykor elfogadott,az ma utál...
2014. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de miért? mi az oka? egyébként itt több éves kapcsolatokról s van szó..sosem voltam rossz emberismerő..mindig be is jönnek megérzéseim,de mintha mostanában mindenki megvadult és keményebb lenne,mintha mindenki tesz a másik életére,érzéseire,viselkedéseire...azt a szót hogy összefogás meg szeretet nem ismerik egy szó van a túlélés semmi nem számít ezenkívül...:((
2014. febr. 28. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.El dúrvúlt a világ.A Sátán kifejti erejét a Földön.Aztán majd jön a Bíró és le fujja a meccset.
2014. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy te változtál meg ?
2014. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki elfoglalt a saját életével, akikkel meg nincs gyakori kapcsolatban azt elfelejti. Még a közelebbi ismerőseim is gyakran ilyenek, ha nem keresem őket akkor talán pár hónap múlva eszükbe jutok. Személyesen ha összefutunk akkor meg mindenkivel elég jól el tudok beszélgetni.

A buszosról nekem meg egyik lány ismerősöm jutott eszembe akire felnéztem, segített, kedves volt. Véletlenül összefutottam vele járkáltunk, beszélgettünk nagyon jó volt vele, megvártam amíg elmegy a busza, aztán kerestem többször és neten mindig lepattintott, hogy nincs ideje, rosszul esett, de mindenkinek arra van ideje amire akarja.

2014. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom Te hány éves vagy de én felnőttként ugyanezt tapasztalom. A kapcsolatokban az érdekek dominálnak. A 'kisfönököm" mondta, idézem: Engem az anyám arra tanított, csak azokkal álljak szóba akik a ranglétrán fölöttem vannak.

Valószínű az unalom vitte rá, hogy velem a beosztottjával beszéljen, én meg sajnos nem mertem elküldeni a fr..ba.

Munkahelyeken általános a képmutatás és a felfelé nyalás.

Akit sokáig a barátnőmnek hittem, miután bekerültek a gyerekeink iskolába meg sem ismert, mintha sosem barátkoztunk volna, pedig Ő futott utánam. Az osztályban az Anyák között sok volt a gazdag vállalkozó vagy Ausztriában dolgozó hölgy. Szóval készülj fel , ez a nagy magyar valóság.

2014. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!