Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esik rosszul, hogy annyi rossz dolgok történik szerelemi ügyekben normális emberekkel?

Figyelt kérdés
Itt is annyi szerencsétlenül járt ember kérdését olvasni...nekem rossz, hogy mások is akik rendesek és én is szenvedünk mindig....
2013. nov. 12. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok túl érzelgős típus, a világot meg ahogy van gyári hibásnak tartom benne az összes paraszttal, úgyhogy nem :)
2013. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most mi a túrót segítek én azzal azon, aki szenved, hogy én még rászenvedek egy lapáttal?

Sokszor van, hogy együttérzek valakivel ilyen esetben, de ennyi.

2013. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dede. most egy picit el is pityeredtem a soraidat olvasva, mert eszembe jutott az a sok bánat és szenvedés amit olvastam meg velem is megtörtént.
2013. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én próbálok segíteni, dehát van, aki nem vevő rá, akkor nem zaklatom
2013. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3: bocsi, nem akartalak sírásra ösztökélni.
2013. nov. 12. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszul esik, de nemtud vele az ember mit csinálni, főként azért mert nem is az ő dolga. Ilyenkor annyit tudsz tenni hogy megvan a véleményed az esetről és ennyi.
2013. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!