Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az ismerösöm akkor kétszínű...

Ez az ismerösöm akkor kétszínű? Ha csak egy bizonyos dologért haverkodik velem?

Figyelt kérdés

Van egy haverom és Egy barátomat kibeszélte meg le hordja mindenek. Ma mégis vele ment el inni? engem meg nem hívtak!

Asszem csak azért foglalkozik velem mert megcsinálom neki a telóját vagy szedek le neki játékot! Sosincs közös témánk sose tudok vele beszélgetni, ha mesélek is neki sose érdekli amit én mondok, Azzal a sráccal meg akit kibeszél ma is úgy beszélgetett mintha nagy haverja volna!

Az a gond túl naív vagyok és kedves akkor ne hagyam magam?



2014. márc. 2. 01:55
 1/2 anonim válasza:

Most felvilágosítalak:


Kihasználnak. Egy egyszerű kényszer menedék vagy, hogy az illető ne maradjon egyedül, amíg kinem tud alakítani egy jobb barátságot, egy számára nagyobbnak látszó személlyel.

Többre tartja a barátodat a haverod, mint téged.


Igazából én sem tudnék mit csinálni ha ilyen helyzetben lennék. Valószínű elkezdenék barátokat keresni. Talán idősebbeket is, ki tudja. köztük is vannak jófejek :)


Ha szeretnéd szívesen beszélgetek veled. Naggyából tudom min mész keresztül.

2014. márc. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah, ilyen "baráthoz" nekem is volt szerencsém... kihasznált, aztán továbblépett... szánalmas. nehezen tettem túl magam rajta, mert nagyon jó barátnak tekintettem és nem vettem észre azt, amire mások sokszor felhívták a figyelmemet.
2014. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!