Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit reagálnátok arra ha az...

Ti mit reagálnátok arra ha az utcán valaki megkérdezné tőletek hogy megszámolhatja-e hány szemed van?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Laposan pislognék rá és hallgatnék. Szerintem ez lenne az első reakcióm, magamat ismerve.
2014. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közölném vele, hogy nem, mert nem akarom túlterhelni az agyát ilyen nehéz müvelettel.
2014. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *Nekomimi* ***** válasza:
Ez jó. :D Nevetnék egyet és mondanám, hogy csak tessék, számold meg :D
2014. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elfutnék.
2014. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rámarkolnék a gázspraymre hogy ha kell használjam.
2014. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elküldeném a pic*ába.
2014. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hátranéznék, mert ha először egy "miiiivaaan"-t eresztenék el, pont az alatt tépnék le rólam a táskámat.
2014. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérném, hogy tegye meg, és magyarázatul azt adnám neki, hogy magam sem tudom, hogy hány van pontosan :DD
2014. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert magánügy.


vagy: Miért neked hány tojásod van? Na, nekem pont annyi szemem. (mert ilyen hülye kérdést csak egy férfi tehet fel)


vagy: Nem, mert sietek, és ez elég időigényes dolog lenne.


vagy: Ha előre tudnám, hogy ilyen eset elő fog velem fordulni, akkor vennék előtte egy fürt szőlőt, és a kezében nyomnám, hogy: Ha ilyen foglalatosságra vágysz, akkor számold meg ennek a szemeit.


vagy: Annyi, mint neked! - és számolva kinyomnám neki egymás után mind a kettőt - persze a másodikat már biztos nehezebb lenne, miután az elsőnél levonta a tanulságot :D

2014. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

jav: a kezébe nyomnám...

Úristen, nem is értem..., pedig utálom, ha valaki ba-be helyett ban-ben-t használ.

2014. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!