Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha a barátnőtök megkérdezné szomorúan, hogy szoktatok-e ismeretlen lányokat felvenni ismerősnek?

Figyelt kérdés

Én most nemrég láttam, és rosszul esett a dolog, hiába csak egy közösségi oldal:// És biztos nem egy régi ismerőse a csaj..

Nem tudom, mit csináljak...Kérdezzek rá vagy valahogy nyeljem el?


2014. jan. 4. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.


Szomorúan. :D

2014. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1.De tényleg szomorú vagyok ne nevess:(
2014. jan. 4. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne kérdezhetnél rá?
2014. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem régi ismerős, vagy nem egy új?

Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiket a párom nem tud hova tenni, és más közös ismerősöm nincs is vele, a férjemnek is van ilyenje...

Én nőként kinevetném a páromat, és elmondanáhol és mikor ismertem meg (akkor s ha épp tegnapelőtt történt )

Persze én bízom a páromban, és ő is bennem..

Amúgy havéletlenül látom, hogy új ismerőse van, akkor rá szoktam kérdezni../ gyakran lájkolnak olyanok közös képünket, akiket én nem is ismerek...

2014. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És te ebből rögtön arra gondoltál,hogy megfog csalni...
2014. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,hogy meg fog csalni, csak fura volt. Mert eddig másfél év alatt nem volt ilyen, és az elején azzal etetett, hogy ha ő egyszer kapcsolatban van, az azért van mert nincs szüksége más nők/re társaságára.
2014. jan. 4. 11:43
 7/13 anonim ***** válasza:
társaságára nincs igénye.De ez csak ismerős.Nem tudom megérteni a gondolatmenetedet
2014. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én arra gondolnák hogy aranyos, mert féltékeny (és ne tagadd).


de egyszer elmondanám neki, hogy ki az, ha onnan tovább fújná a dolgot, akkor jönne a veszekedés.

2014. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek szánom, csak ez a meglátásom:


Te nem bízol a párodban. Azért, mert új emberekkel ismerkedik, nem azt jelenti, hogy kellenek neki, csak tudod az ember társadalmi életet él és szeret új emberekkel megismerkedni (jó, vannak kivételek, de az emberek többsége).


Én mondjuk kapásból arra következtetnék, hogy nem bízik meg bennem és őszintén szólva megsértődnék. Hogy miért? Mert a büszkeségemet sértené, akaratlanul is, méghozzá azért, mert nem lennék képes félrelépni és az, hogy ő ennyire nem bízik bennem, szíven ütne.


Hiszen, ha nincs kölcsönös bizalom, semmi értelme a kapcsolatnak.


Ezzel nem azt mondom, hogy ne légy gyanakodó, de azért ne is gondolj egyből arra, hogy más lányok felé kacsintgat. :)

2014. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én meg tudok róla,hogy felvesz ismeretlen lányokat ismerősnek.De nem zavar.Velem van együtt,nem ezekkel a nőkkel.
2014. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!