Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy számodra idegen fiú...

Ha egy számodra idegen fiú megkérdezné tőled, hogy táncolná-e vele a szalagavatón, hogyan reagálnál rá?

Figyelt kérdés

Örülnél neki?

Értékelnéd, hogy pont téged kért meg és nem másik lányt?

Ha nem szimpatikus számodra a fiú akkor mit válaszolnál neki?

És ha nemet mondanál, akkor miért mondanál nemet neki?


2013. dec. 12. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemet mondanék.

26/F (remélem ez elegendő magyarázat)

2013. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kicsit előtte jobb lenne megismerni, de ha szimpi talán
2013. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Remélem eltudod dönteni magadról, hogy fiú vagy-e vagy lány.

Remélem érted..

2013. dec. 12. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Már túl vagyok a szalagavatón, de örültem volna neki, és elfogadtam volna a felkérést, ha nem már a buli kezdetén olyan büdös alkoholszagú a pofája, hogy már elviselhetetlen, olyan részeg már, hogy a lábamra lépne 20-szor.
2013. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Majka* válasza:
Én nagyon örülnék, ahogy bármelyik másik lány is. Oke, ha olyan akit nem birok kérdezné meg annyit mondanék: "Bocsi de nem szeretnék" vagy valami hasonslót. amugy megy bármelyik lány bevállalná, ki nem akarna hercegnő lenni legalább egy napra?:$
2013. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én például nem szeretnék "hercegnő" lenni egy napra, egy tökidegen ember szalagavatóján. Szóval bocsi, nemet mondanék, én nem is értem, hogy miért kell idegen embereket fárasztani ilyen dolgokkal,egy szalagtűző sok időt és energiát igényel, ennyit nem áldozok az életemből, csak számomra fontos embereknek.
2013. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát magam sem tudom hogy, de nekem összejött:D

Megkérdeztem egy haver csajt, hogy táncol-e velem, azt mondta nem ismer eléggé.Egy hétre rá odamentem egy olyan csajhoz a suliban, akivel egyetlen szót nem váltottunk eddig, ő meg azt mondta szívesen táncolna:D És mindezt úgy, hogy k**varonda vagyok, szóval még azt sem lehet mondani, hogy a külsőm miatt.Alacsony is vagyok, barátnőm sem volt még, önbizalmam sincs, a csaj pedig minimum átlagos.

2013. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp igent mondanék

mert jòérzés ha valaki engem választ

Na meg imádok tàncolni:) Neked lesz szalagavatòd?

2013. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én csak "lehurrogást" kaptam ismerős körből a lányoktól, egyik se akar jönni.


Miért nem azokat kérdezem meg akik táncolnának? Mert azoknak lett párja..

2013. dec. 12. 21:44
 10/10 Sinead ***** válasza:

Én most olyan lánnyal táncolok, akivel a felkérés előtt két szót váltottam. Előtte ő tanult táncolni(nem tudtam előtte, csak utólag derült ki), így mázlim van vele. Őszintén fogalmam sincs hogy miért mondott igent, csak sajnálatból-e, vagy mert tényleg szeretne, nem tudom. Az a lényeg, hogy van párom.

Semmi nincs egy ilyen táncban. Nem párkapcsolat lesz ez, csak egy pár alkalmas táncpróba és egy alkalom.

2013. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!