Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek normális a háziorvosoto...

Nektek normális a háziorvosotok mellet lévő asszisztens?

Figyelt kérdés

Akárhányszor beszélek vele személyesen,ip. kérek mindig flegmázik,magyarul nem szimpatikus személy!

Az emberre úgy tekint mintha Ő valami nagyobb rangú báró lenne.

Ti hogy vagytok evvel?



2014. márc. 5. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik ez elég gyakori probléma, mert én kb. 4-szer váltottam háziorvost és mindegyiknél flegma volt az asszisztens. Nem feltétlen miattuk váltottam, egyszer volt,hogy az orvos miatt. Sajnos lehet, hogy tényleg az a probléma, hogy rangosabbnak képzelik magukat nálad.

A jelenlegiekkel végre nincs semmi bajom, nagyon aranyosak. Bár náluk is észreveszem néha az ingerültséget és a türelmetlenséget, de próbálom emberi szemmel nézni őket, és megtudom érteni, ha rajtuk is nagy a nyomás. A betegek tolonganak, az orvos is utasítgatja, azonnal kell reagálnia mindenre, de mindenki elvárja, hogy a kedvében járjon és meghallgassa a panaszát. Mert hogy sokszor van az, hogy amíg az orvos az épp bent ülő pácienssel foglalkozik, addig valaki folyton bekopog a másik ajtón, és kb. hirtelen húszan tódulnak oda az ajtóhoz és egyszerre mondják el az asszisztensnek, hogy miért jöttek és mindegyik ott lobogtatja a kis fecnijét. Alapból normálisak, megismernek már, tudják miért megyek, ki vagyok, mi a bajom stb.

2014. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Velem normális, de kétségtelen, hogy van egy réteg, akivel szemben fennhéjázónak tűnhet.
2014. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom asszisztense rendes, igazából még rendesebb is, mint az orvos! De érdekes módon én szinte mindig ezt tapasztaltam, akárhány orvosnál jártam is: az asszisztens kedves, barátságos, mosolyog, biztat, hogy ne félj a vizsgálattól, az orvos meg fapofa, bunkó, lekezelő, úgy bánik veled, mint egy darab hússal, ha kérdezni mersz tőle bármit is, akkor még neki áll feljebb. :(
2014. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon rendes a háziorvos és az asszisztens is.
2014. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálunk: igen, az. F.
2014. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én komálom Erzsike nénit.

bár csak akkor megyek orvoshoz, ha lejárt a jogsim...

2015. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!