Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely oldalakon vagy hol...

Mely oldalakon vagy hol érdemes Budapesten néhány hónapra normális alkalmi munkát keresni? (valamilyen asszisztensi, eladói, idegennyelvvel kapcsolatos, felvigyázó, stb. ilyesmi érdekelne)

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,de otthagyom a szakot,amin most tanulok,mert szeptembertől másik szakra szeretnék járni,így lenne egy üresjárat félévem,amikor nem lenne hallgatói jogviszonyom,így diákmeló-szervezeteken keresztül nem kereshetek,viszont így néhány oldalt megtekintve elég érdekes álláshirdetéseket láttam. pl:erotikus masszőr kerestetik,csinos lányok figyelem,különleges munka,"gazdagodj meg" otthoni távmunkával,stb..... Ilyenek engem nem érdekelnének.Viszont ugye semmilyen szakmai végzettségem nincs,legmagasabb végzettségem az érettségi.
2012. jan. 17. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Az egyetemnek, ahová jártál van karrierirodája? Szerintem érdemes lenne ott érdeklődni. Nem csak hallgatóknak tudnak munkát találni:-) Amúgy a www.expressz.hu nem rossz. Sok sikert!
2012. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Időközben megoldódott,mert kiderült,hogy passzív félévben is van jogviszony-igazolás,amivel lehet diákmunkát vállalni.
2012. máj. 19. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!