Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális dolog, hogy a főnököm...

Normális dolog, hogy a főnököm elvárja, hogy munkaidőben átmenjek a lakására kiteregetni a ruháit, megöntözni a virágait? (asszisztens vagyok ügyvédi irodában)

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális-e? Ha ez téged nem zavar,és ugyanúgy kifizetik a munkahelyedtől távol töltött óráidat,akkor normális. Valószinüleg megbizik benned,azért téged küld.

Nekem nem tűnik annyira elitélendő dolognak,persze az más ha nem is az a munkaköröd amire számitottál,hanem cselédnek fogadott fel. Viszont pangásos időszakban,napokon legalább elfoglalod magad (ha van ilyen nálatok)

2011. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

ha nem akar ezmiatt túlóráztatni, és ez miatt simán átszervezés nélkül eltudod végezni a munkádat akkor legalább kimozdulsz egy kicsit.

de ha úgy érzed ez miatt úszika munkád, vagy túlóráznod kell miatta akkor szolj, hogy nem fér bele, oldjátok meg másképp, mert te aszisztens vagy és annak nem örülne ha a munka nem haladna.


nekem is volt egy ilyen cégem, nekem ott a gyereke ügyes bajos dolgait kellett intéznem. a srác annyi idös volt mint én (23) és pl angol oktatást kellett keresnem, meg nyaralást a gyereknek, meg ilyeneket. persze munka is volt böven, nem unatkoztunk, aztán nálam akkor telt be a pohár fel is mondtam, mikor elrontottam egy angol tanfolyam beiratást (nem került anyagi gondba, csak lemaradt arról a kurzusról) és úgy lebaltázott mintha legalább milliós kárt tettem volna. ezek után fogtam és felmondtam, na másnap mßar csörögtt hogy nem úgy gondolta stb...

vannak munka körök amikbe a fönök személyes dolgai is bele tartozhatnak, pl személyi aszisztens. én pl termék manager voltam

2011. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, de hát mit tudsz tenni? Elvégezted az jogi egyetemet és ügyvédbojtárként vagy ott, vagy máshogy kerültél oda?
2011. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az összes főnök végeztet olyan dolgot az alkalmazottjával, ami nem tartozik a munkakörébe. Kérdés,hogy hogy fogod fel. Fogd fel úgy,hogy legalább kimozdulsz az irodából és azt is fizetik. Persze úgy is láthatnád,hogy cselédnek használ. Az én főnököm rendszeresen átküld a boltba reggelit venni. Most mit csináljak? Átmegyek és úgy fogom fel,hogy addig is sétáltam, levegőn voltam. Általában szét is nézek a boltban ha van időm és lehet veszek magamnak is valamit.
2011. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez még semmi...:)

Nálunk olyan volt, hogy étteremben dolgoztam pincérként és éppen a tulaj gondolt egyet, hogy arculat váltás. Ami azt jelentette, hogy lényegében kőműves, burkoló, festő munkát csináltunk pincérként, de ezzel nem lehet mit csinálni, ha nem akarod, hogy kirúgjanak csinálni kell, na meg ha megkapod érte a pénzt...

2012. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!