Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit neveznétek rockernek? Mit...

Kit neveznétek rockernek? Mit tesz rockernek lenni?

Figyelt kérdés
zene, rock

2014. márc. 6. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tudjátok mit, mátol inkább vallom magam rappernek…

(Hogy lehet ilyan balf…szul gondolkodni?)

2014. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel most magadat, és az egy szobanövénnyel egy szinten lévő agyi szintedet minősítetted. Gratulálok.
2014. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

Nicsak ki beszél.

Elég szerencsétlen gondolkozásod van, már bocs.

Aki rock zenét hallgat, illetve értelemszerűen szereti, az rocker. Nem attól lesz valaki rocker, hogy bőrdzsekit hord, van X darab Nirvana-s poszter a szobájában meg ilyenek. A rock az egy zenei műfaj, nem? Nem egy életstílus. Ergó aki ezt a műfajt szereti, az a rocker, ennyi.

2014. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Most pontosan ugyanazt mondtad el amit én néhány hozzászólással előrébb. Újból gratulálok.
2014. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Nem csak beállítja, hogy rocker vagyok gyerekek, mert rockot hallgatok. Persze az is része, de pont ez az. Hogy csak egy része. nem az egész."


Valóban ugyanazt mondtam volna el?

Tanulj meg olvasni, légyszi :)

2014. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Oké, nem fogok vitatkozni valakivel akinek annyi IQ-ja van, mint egy sültkrumplinak. Remélem büszke vagy magadra, és az életedre. Biztos vagyok benne, hogy pont ugyanannyit érnek mint a fantasztikus gondolkodásod.
2014. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak magadat írod le… gyökér…
2014. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. márc. 17. 20:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam le, szememben ki rocker. Ha nem tetszik hát ne tetsszen. Számomra aki ezt nem szereti, az nem szereti a rockot, akkor meg mi értelme rockernek nevezni?? Tudom, nem túl kedves a véleményem, mert így egy csomó embert kizárok, hát de ez van.(nyolcas vagyok másodszor.)
2014. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!