Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az összes Dominik idióta? No...

Az összes Dominik idióta? No offense.

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem igaz, de ismerősi körömben csak gyökér Dominikokat ismerek, és ahogy megkérdeztem pár távolabbi ismerősömet, akik más Dominikokat is ismernek, és arra a megállatásra jutottunk, hogy az összes Dominik a társadalom szégyene. Hozzászólásban várom azon Dominikek jelentkezését, akik érdemesnek tartják magukat az életre, és ezt indokolni is tudják, akit esetleg megsértettem, azoktól elnézést kérek, de gyanúm sajnos elég megalapozottnak látszik :/

2014. márc. 7. 09:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
66%
Ja,most ahogy mondod tényleg...
2014. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
44%
Én is Dominik vagyok, de engem az ismerőseim közül senki sem tart gyökérnek, egoistának stb., plusz nem is vagyok a társadalom szégyene. Nem értem miért mondjátok ezt :'(
2014. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szingli12 válasza:
66%
Bocs hogy Dominiknak neveztek el 😞😞😞😞😞😢😢😢😢😢😢😢
2015. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Bocsi, de csak most találtam meg ezt a kérdést. Szóval, komolyan idáig süllyedtünk, hogy egy név alapján ítélünk?
2016. máj. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!