Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai napom története?

Mai napom története?

Figyelt kérdés
Tegnap, amikor lementem a boltba, hogy vegyek egy doboz tejet, észrevettem, hogy nem vittem magammal pénzt. Sebaj mondtam magamban, haza megyek és visszajövök újra. Hazafelé sétáltam, amikor útközben megállított egy idegen, a Wagner utcát kereste. Tudtad, hogy a más nyelveket beszélő népek fülének a legszebb magyar szó, a cipőfűző? Na mindegy, megyek is tovább a történetemmel. Szóval, amikor hazafelé tartottam észrevettem, hogy útkfodfglljfsjdsdf hoppá, elírtam ezt a szót. Annak ellenére, hogy itt össze-vissza beszélek a semmiről és közben rabolom a drága időd, te még mindig olvasod a történetem, ez két dologra enged engem következtetni; valójában érdekel a történetem, vagy egyszerűen intelligens vagy, egy olyan lény, aki nem ijed meg egy terjedelmes szöveg láttán. Manapság, az emberek többsége, ha meglát egy vagy két mondatnál több szöveg halmazt, tovább megy fölötte. Féltik a szabadidejüket olvasásra fordítani, miközben órákat pazarolnak el feleslegesen bugyuta dolgokra. Ha még mindig olvasod a soraim, az azt jelenti, hogy nem csak intelligens vagy, hanem türelmes és nyitott személyiség is, ami manapság ebben a rohanó világban egyre kevesebb emberről mondható el....

2014. márc. 7. 18:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elnézést,figyelmetlen voltam a címmel kapcsolatban :) nem kérdést akartam feltenni, hanem a szöveget, de csak kérdéssel engedte :D
2014. márc. 7. 19:42
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nade most akkor vettél tejet???
2014. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Norandi ***** válasza:
100%
Rátapintottál a lényegre... Az emberek nem szeretnek már olvasni. Persze tisztelet a kivételnek! A gyerekek szókincse 10 szóra korlátozódik, plusz a számunkra érthetetlen kifejezésekre.(szercsi, puszcsi, csak hogy párat említsek) És ez sajnos annak köszönhető, hogy könyvet nem igen vesznek a kezükbe...
2014. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos!!! :-) De mi van a tejjel? Amugy nagyon sok igaz dolog volt benne!
2014. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
az már egy másik történet :)
2014. márc. 8. 10:26
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam! :D

Nagyon tetszett!

2014. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"Ha még mindig olvasod a soraim, az azt jelenti, hogy nem csak intelligens vagy, hanem türelmes és nyitott személyiség is" Még mindig olvasom, pedig én egy tahó vagyok. Most hol az istened?
2014. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy elolvastad :) Nos igen,azzal,hogy beismerted duplán bebizonyítottad,de tudod attól mert valaki tahóság egy viselkedés forma, a türelem,a nyitott személyiség és az intelligencia már más körökbe tartozik mint a tahóság :)
2014. júl. 9. 01:53
 19/21 anonim ***** válasza:
Tök jó pofa :) és úgy illene, h hasonló hosszúságú választ adjak, de fáradt vagyok az íráshoz :/
2014. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye,aki elolvas egy ilyen szar sztorit?!
2014. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!