Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igazi Ujházi...

Szerintetek igazi Ujházi Szandra és Ica néni története, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés

Természetesen azok hozzászólását várom, akik nyomon követték a történetet.

Azt hiszem ki lehet írni ide a neveket, mert az újságban is láttam róluk cikket. Én általában pozitívan állok a dolgokhoz, de már az elején megszólalt a fejemben a kételkedő hang. Videók, képek készültek róluk, de a lány arcán nem látszódik egyáltalán a szeretet, inkább a távoltartás. Már eleve, aki valóban olyan jó szívű, az mindenféle felhajtás nélkül is segít, persze inkább ilyen hírekkel legyen tele a bulvár, mint a gyilkosságokkal...

De most, hogy minden lecsendesült körülöttük, és mehetne tovább az élet, kiderült, hogy Ica néni eltűnt! Hát nem meglepő?


2014. márc. 1. 21:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam utána. A néninek komoly pszichiátriai betegsége lehet, ami még egy családtag esetén is igencsak megnehezíti az együttélést, nem pedig ha idegenről van szó.
2014. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem volt távolságtartó a csaj viselkedése. Nekem inkább az volt furcsa, hogy miből tart fent egy 18 éves lány egyedül egy albérletet? A cikkben azt írták, hogy "nappal pincérnek tanul, este pedig érettségire készül". Most vagy elírták, és pincérként dolgozik...de nem akarom elhinni, hogy olyan fizetésből képes egymaga eltartani egy albérletet, plusz még egy öregasszonyt aki gyógyszeres kezelésre szorul.
2014. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Az újságcikkben van egy kép, ahol a néni szeretettel megpuszilja a lány arcát, miközben ő ijedt szemekkel néz a kamerába... :D
2014. márc. 1. 22:36
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Én követem a részleteket. Próbálom tárgyilagosan összefoglalni a véleményemet.

1. Nekem is feltűnt a távolságtartás pl. amikor a Mokkában a kanapé két végébe ültek, nem pedig egymás mellé. Viszont szerintem több idő kell az összeszokáshoz, megbarátkozáshoz, úgyhogy ezt nem találom furcsának. Annál is inkább, mert azóta már sok kedves gesztust lehetett látni tőlük mind tévében, mind facebookon.

2. Az, hogy most eltűnt lehet furcsa is, de lehet több oka is.

3. Nekem igazából az a furcsa, hogy most, hogy eltűnt Szandra hogyhogy nem szól a médiából már megismert megbízható embereknek, pl. akik riportot készítettek vele, biztosan mindenki segítene neki. Ő közben a facebook előtt ül - de ez még nem lenne furcsa, lehet, hogy onnan várja a segítséget.

4. A másik fura, hogy közben iserősök fotóit lájkolja, nem pedig rohan keresni, amikor pl. konkrétan írja valaki, hogy most a Deákon látta.

....szóval nem szeretnék senkit megítélni, se állást foglalni, de kíváncsi vagyok az újabb fejleményekre, és remélem, hogy minden igaz és őszinte!!!!!!!

2014. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Na most írja, hogy megy a Deák térre. De eddig mire várt? Lehet, infót gyűjtött szegény. Remélem nem őt akarják odacsalni!!!! Júúj!
2014. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaz a történet, jó látni, hogy tényleg vannak még önzetlen, jószívű emberek.

Az, hogy a néni eltűnt, nekem új. Ha pszichés zavarai vannak, azt nem csodálom, nehéz élete lehetett nagyon. Öregen utcára kerülni enyhén szólva durva...

2014. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
76%
2014. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
61%
A TK nemrég posztolt egy levelet, azt is érdemes elolvasni.
2014. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Dínó96 válasza:
100%
ŰIgen is igaz történet! Kár hogy sok ember rögtön elhiszi a hazugságokat... de a jót nem.. én több mint két éve ismerem Szandrát.. és teljesen önzetlenül tett amit tett!!!
2014. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Én nem ítélem el, csak nem értem ezt a lányt. Komolyan nem értem mit miért csinált és csinál. A gyereke nincs nála. Azt nyilatkozta majd ha már kijárta a sulit és dolgozik, akkor tudja eltartani. Erre befogad egy vadidegent????? Szerintem az emberek magasztalják fel, mert sok emberben az emberség csírája sincs már a saját önzősége miatt. Ezért jól esik hősöket csinálni: Lám-lám, érdemes élni, vannak még angyalok stb. De azért nagyfokú felelőtlenség is megbújik eme jó cselekedet mögött is szerintem. Vagy ki érti ezt........... én nem!

2014. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!