Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ugyan...

Miért van az, hogy ugyan olyan képességű és tehetséges emberek között az egyiknek minden összejön az életben a másiknak semmi, pedig sokkal többet tett ért és sokkal szívósabb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Akinek minden összejött, annak kapcsolatai voltak.
2014. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
az attól függ mennyire vagy elszánt,aki szorgalmas,és ügyes,annak nem kellenek kapcsolatok,akik meg kapcsolatokkal rendelkeznek,az azt jelenti mennyire nem öenálló az életben és bármikor elbukhat..ennyit erről!
2014. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hülyeség hogy nem kellenek kapcsolatok, és hogy ettől nem lesz önálló. Rengeteg olyan szakma, lehetőség van, ahol neked sokkal több esélyed van kiépített kapcsolatokkal. Pl akarsz egy vállalkozást, akkor ott is jól jön, ha vannak ismerőseid, akik már elismertebbek, rajtuk keresztül meg tudsz ismerni számodra fontos embereket.


Vagy egy alap munkahelyen is, pl én egy irodában voltam gyakornok, látták hogy jó fej vagyok, jól dolgozom, így később is engem hívtak vissza, mert már ismertek, és nem azt a 100 másik jelentkezőt.


Meg alapból maga a kapcsolatépítés sem olyan dolog, hogy egy csettintéssel lesznek, vagy ahogy mindenki látja hogy "vannak kapcsolatai"...azért ahhoz is jól kell rendezni a szálakat, hogy valaki ki tudjon építeni egy jó kapcsolatrendszert.


Vagy pl egyes munkáknál pontosan ez számít, hogy milyen kapcsolati köröd van, adott melóra, feladatra, anyagra legyen egy kapcsolatod, aki megcsinálja/beszerzi.


És rengeteg munkánál van az, hogy hiába vagy te jó az adott feladatban, de el is kell adnod magad.


Meg persze kell az a nagy adag szerencse is, hogy téged a jó embernek mutassanak be, és tudj egyáltalán érvényesülni előtte.

2014. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sors ezt osztotta neki, el kell fogadni.


haláltáborba betömött több 1000 ember se tudott semmit se tenni a sorsa ellen.

2014. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!