Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek miért jó ha...

Fiúk, nektek miért jó ha híres "celeb" lányok képét lájkoljátok facebookon?

Figyelt kérdés

Mindig, ha látom Jade, Dósa Fanny, Pintér Nati vagy ehhez hasonlókat lányok képeit, akkor tuti, hogy ott van mellettük egy rakat fiú ismerősöm neve, akik lájkolták. Igen, idegesít, mert ők elvileg nem szeretik a r*bancokat, ezeknek a lányoknak meg legtöbbször mégis kint van a mellük vagy pucsítanak a képeken.

Emiatt úgyse fognak felfigyelnek fel rátok. Akkor meg mi értelme van?

Tisztelet a kivételnek.



2014. márc. 9. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelem nincs, érzelem van, és ez az érzelem a vágy, a szexuális vágy, mert ha beszélgetni, vagy csak úgy időt tölteni valamivel ami nem a szex azt nem is akarják a fiúk ezekkel a lányokkal akkor is ott a szexuális vágy, ami erősebb az értelemnél, mint azt tapasztalhatod.
2014. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sosem "lájkolom" ezeket a genetikai hulladékokat. :)
2014. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem akarnak ilyen barátnőt, miért ne tetszhet nekik? Ezek a képek photoshoppoltak és ezt a fiúk is jól tudják. Esztétikai céljuk van, erre valók, hogy nézegessék őket. Egy jól kidolgozott (kiphotoshoppolt) test, szép sminkkel, mutatós frizurával nekem is kellemes látvány, pedig lány vagyok és heteroszexuális.
2014. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"genetikai hulladék! :D
2014. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és lehagytam az idézőjel felét, na jól van én is az vagyok :)
2014. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!