Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy régi barátnőm aki ma...

Van egy régi barátnőm aki ma már celeb és olyan féltékeny vagyok rá:/mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostmár nem vagyunk jóban,de celeb és szép és nagyon sok barátja van,mindíg új helyeken jár nagyon jó cuccai vannak,stílusos..sokszor kisebbnek érzem magam nála.Jó suliba jár.

Amég én igazán átlagos vagyok nem annyira tudok stílusos lenni vagy sokszor megvédeni magam.

(kérlek ne kuldjetek aludni nemtudok!):(



2013. dec. 30. 01:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Egy celebre vagy féltékeny? OMG. legalább olyanra lennél aki elért valamit már az életben és letett az asztalra. De az ilyen még az sem érdemli meg, hogy valaki féltékeny legyen rá. Jó emberek állnak a háta mögött, ebben szerencsés, te meg nem. Átlagos vagy? És? Akkor kezdj valamibe amiben tehetséges vagy és tűnj ki. És kérlek ne az ürességgel akarj ki tűnni mint a celeb ismerősöd van abból bőven elég.
2013. dec. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az elet, dolgozd fel. Attol,hogy celeb,nem biztos,hogy boldog az elete. Amugy csinal is , pl szineszno, vagy csak a s...gget riszalta valami nyalo vilagban, mert ez utobbi nem epp olyan, amit irigyelni kellene.
2013. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorúvá válva jelentkezz a valóvilágba. Ha szerencséd van egy két botrány után te is cölöp leszel.
2013. dec. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon celebnek lenni nem pozitívum. A normális emberek szemében semmiképp. Sajnálom, hogy féltékeny vagy rá, de gondolj bele: te éjjel kettőkor nem alszol azért, mert Juliskát megismeri néhány ember, aki unalmas életében nem talál más szórakozást, mint a tévét bámulni??? Mert nem kell sokat letenni az asztalra ahhoz, hogy ma ismert legyél, elég szerepelni néhány agylohasztó hülyeségben, és ha elég idióta vagy, megjegyeznek. Hol ebben az érdem? Ha esetleg szépen énekel, jól sportol, stb. akkor érthető, hogy elismerik. A többi szánalmas.
2013. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Ki az???
2013. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem Jade az? Vagy bármelyik ask.fm-es "sztár"?

Ha igen, SEMMI okod nincs féltékenykedni! Ők leginkább azzal szereznek hírnevet, hogy nagy a szájuk, gusztustalan a nyelvhasználatuk és ribisen néznek ki.

Semmi olyan, amire lehetne féltékenynek lenni...

2013. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Üzibe küldd már a nagy celeb barátnődet, kíváncsi vagyok rá. Attól, hogy sok likeja van, nem celeb.
2013. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen..ő is ilyen facebookos netceleb de mindent alá tolnak..mindent megkap..nekem keményen kell kűzdeni hogy megkapjak dolgokat(gondolok itt a tanulásra) neki meg egy kettes után is megveszik a dolgokat.

és szerintem ez nem ferr:/

2013. dec. 30. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Facebookos netceleb? Az meg mi?
2013. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dósa Fanny?
2013. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!