Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan jött, hogy egy perverz...

Funatka kérdése:

Honnan jött, hogy egy perverz gondolatnál vagy yaoi nézése közben elered az ember orrának vére? XD

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudunk rájönni a facebook yaoi csoportban a csajokkal xDD vagy hogy kinek eredt már el tőle valaha az orra? Tudatlanságunktól függően ugyan úgy használjuk azt a kifejezést hogy "Vérzik az orrom ettől" vagy csillagozva "*orrvérzés*"

2014. márc. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :D
2014. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*függetlenül!!!! bocsánat
2014. márc. 14. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az izgalomtól elpattan egy ér a fejében.
2014. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről még nem hallottam, de az orrban elég sokmindentől elpattanhat ér, persze nem mindenkinek, de vannak, akik hajlamosabbak rá, és gondolom akkor az izgatottság, felizgultság is lehet ilyen hatással.
2014. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én azt hallottam, hogy ez egy hasonlat az erekcióra, mert ugye ott a pénisz telik meg vérrel. :D Tehát a felizgult állapotot hivatott így átadni fogyaszthatóbb formában. :D
2014. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!