Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keresgéltem a kérdések között,...

Keresgéltem a kérdések között, ezt találtam. Milyen ember az ilyen?


2014. márc. 10. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Suttyó paraszt. Mármint az a válaszoló. Vagy csak egy agyatlan gyerek, akinek nincs törődő családja.
2014. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Átlagos tinédzser. Csak normál felnőtt mércével paraszt, tiniként nincs ebben semmi kivetnivaló. Empátia még nem fejlődött ki, felelősséget nem kell vállalni, agresszió a hatalom, tesztelgetem a határokat, kíváncsi vagyok a reakciókra. Mi ebben a kivetnivaló?
2014. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2: de, tiniként sem mondható normális, és főleg nem követendő viselkedésnek.

Én is voltam tini, de valamiért soha nem éreztem késztetést arra, hogy számomra közömbös embereknek durván beszólogassak.

Az, hogy valakinek azt kívánod-e, hogy dögöljön meg, úgy gondolom, nem empátia kérdése, és nem kor függvénye. Minimális jólneveltség, és némi alapvető intelligencia kérdése az egész.

2014. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én amikor fiatalabb voltam, már akkor kiakadtam az ilyesmin, nem hinném, hogy ma ez el lenne fogadott az ő körükben is.
2014. márc. 10. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés valódi? 80évesek is vannak itt?
2014. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is amióta az eszemet tudom, kiakadtam volna ugyanígy ezt olvasva. Sőt, jobban belegondolva kamaszként vagy gyerekként el is küldtem volna a jó anyjába a gyökeret, igazi 1.0-s nethuszárhoz méltó módon. De nem csináltam volna, amit ő.
2014. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!