Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt INTJ-k? Érdekelne...

Vannak itt INTJ-k? Érdekelne hogyan élik a midnennapjaikat!

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 14. 21:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nekem is ezt adta ki :) Általában tervezgetek, történetépítés, vagy fizikai objektumok létrehozása, grafikák készítése stb. Nem teljesen illik rám, hisz művészeti ágon mennék tovább majd..
2014. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis hogyan?Várom az anyahajót,komolyan.Minden ember másképp gondolkodik,más személyiség,de attól még ugyanolyan átlag emberek vagyunk.
2014. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Ez a legszánalmasabb személyiségtípus. :)
2014. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 Lehet, hogy a te életed átlagos attól függetlenül lehet,hogy másé pont nem.


#3 Elkeseredett fickó lehetsz ha ezért ma fölkeltél, hogy ezt idekommenteld

2014. márc. 15. 12:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Jézus, Mária! Ijesztő, hogy mennyire magamra ismerek. De a kérdésed túlságosan komplex, arra csak egy regény terjedelmében lehetne válaszolni.
2014. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért pár sort írhatnál kb.
2014. márc. 15. 18:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Te meg leszűkíthetnéd, kb.

Mégis, mire vagy kíváncsi? Imádom az életemet. Megszerzem, amit/akit akarok, sokadszor is talpraállok egy-egy bukás után.

Persze vannak hátulütői. Sokszor még így, 55 évesen is előfordul, hogy elképedek, hogy nem értik a körülöttem élők, ami pedig a napnál világosabb. Meg aztán szar dolog "mindent" előre látni. Szar dolog az éjszakákat tervezgetéssel tölteni, érvek és ellenérvek ütköztetésével nyűglődni, míg a párom mellettem mit sem törődve a várható nehézségekkel jóízűen szuszogva alszik. Szar dolog, de nem cserélnék senkivel.

2014. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én azt nem értem ezzel kapcsolatban, hogy olyan ritkának írja ezt a típust, mégis mindenkinek ez jön ki...

Valami nem stimmel

2014. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
56%

Talán azért "jön ki ez mindenkinek", mert oda van biggyesztve, hogy "Lángelme"... ezért a sok beképzelt kis p*cs ki sem tölti a tesztet, és rögtön magára gondol. Nekem a 94 kérdésessel lettem INTJ. Bár ahogy elnéztem csak 30% választ el az INTP-től :)

Igazából ugyan olyan életünk van mint a többi embernek. Annyi különbséggel, hogy utálunk csapatmunkában dolgozni, kevés számunkra "értelmes" emberrel találkozunk ezért legtöbbször csak ücsörgünk, és megfigyeljük a körülöttünk lévő "majmokat". Ilyenkor az ember utánzatok azt hiszik egy hülyével akadt dolguk, és ekkor jönnek a lehülyéző, bambázó hozzászólások, mikor én csak gondolkodtam :) Van, hogy nem érdekel, de ha már nagyon írritálnak szépen megfontoltan és kultúráltan visszaszólok és több gondom nincs ^^ Számunkra(szerintem) nem sértés ha a kinézetünkel, szép érzékünkel sértegetnek, De ha azt állítják, hogy hülyék vagyunk.....az a sértések sértése :D

Nem sok baráttal rendelkezem. Nem is kell több. Imádok zenét hallgatva elmélkedni, pl.: Hollywood undead. Kedvenc témám a csillagászat, földrajz, pszichológia(ezért is találtam erre). Nem érdekelnek az általános témák amik a tiniknél mennek(gondolok én a sztárokra és VV szemetekre). Nem járok discokókba és partizni sem. Nem is vágyom rá. 16 évesen az INTJ lét nagyon nehéz :) De nem szeretnék megváltozni.

16/L

2014. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.kb dettó ugyanez.ami érdekel:természettudományok azon belül is inkább a fizika,politika(nem a magyar),haditudományok,történelem.

Bulizni próbáltam de fizetni azért hogy tök részegre idd magad valamint egy túlzsúfolt helyen állatkodni ennek nem láttam értelmét.Barát max 1-2 de azokkal se lehet egy témáról értelmes társalgást folytatni mert vagy közük nincs hozzá vagy csak szimplán közonyösek.

Sajnos nehéz ma a saját korosztályodban vitapartnert vagy egy átlagnál okosabb barátot találni


19/f

2014. márc. 19. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!