Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki érti miről van szó....

Aki érti miről van szó. Hogyan tudnék egy (látszólagosan) INTJ férfi közelébe férkőzni/észrevetetni magam?

Figyelt kérdés
Én INTP vagyok és az illető osztálytársa.

2013. dec. 2. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

HE?

Azt hiszem kevés vagyok ehhez a kérdéshez :)

2013. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne foglalkozz ezekkel a modellekkel, ne ezek alapján próbálj közeledni másokhoz. Ülj oda hozzá, beszélgess vele, másképp nem hiszem, hogy menni fog, főleg, ha eléggé magának való a srác.
2013. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kezdetnek vonatkoztass el ezektől a kategóriáktól, mert egyrészt amíg nem pörgettél csúcsra valami professzionális/szakmai karriert, addig nincs értelme erről beszélni, másrészt a párkapcsolatokban nem sok relevanciája van. Egyébként pedig normálisan, barátságosan, természetesen, csipetnyi humorral. Én például a barátnőmmel közös önkéntes szakmai projekt során ismerkedtem meg évekkel ezelőtt az egyetemen.
2013. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Aki NEM tudja mi ez a két mozaikszó:

[link]


A világ legnagyobb kamu áltudománya.


Kérdező, te is foglalkozhatnál életszerűbb dolgokkal, ahelyett, hogy osztod itt a vajákos sarlatánságodat.

2013. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Háhh egyszer ezt én is megcsináltam, nekem ENTP jött ki. :D De nagyot dobbant a szívem, mikor Dr. House, Jack Sparrow és Tony Stark ott virított a kitalált ENTP karakterek között... :D
2013. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Lassan már horoszkóp szintre emelitek a személyiségtípusokat, ez nem jó. Úgy kell közeledni egy emberhez, ahogy egy emberhez közeledni kell, vagy ahogy te tudsz, ennyi. Kapcsolat szempontjából maximum az I/E számít, de az sem törvényszerű.
2013. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
61%

Szerintem kifejezetten hasznos az mbti ilyen szempontból is:D Töltesd ki vele a tesztet, nálam tuti bejönne, a legtöbb intx megszereti az mbti-t. Aztán máris van miről társalogni. A legtöbb lány, akivel tényleg jól kijövök, xntp. Bár megjegyzem, nekem az az észrevételem, hogy az intx lányok nem ritkán elhanyagolják a külsejüket, ami valahol érhető, de hát na.. Az intj-k is szeretik a szép lányokat:P De arra figyelj oda, hogy maradj önmagad, és ne akarj neki megfelelni, még akkor is, ha látszólag erre próbál 'rákényszeríteni'. Ez az intj-k egojából fakadó önkéntelen teszt:D És végképp ne akarj megfelelni a típusod sztereotípiájának, ne utalgass folyton arra, hogy intp-ségedből tetted ezt meg azt. Legalábbis én ettől falra tudok mászni.

17/f INTJ

2013. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Annyira nem áltudomány, szerintem jó, hogy nagyjából van egy kategória, és gondolom, azért így jellemezted őt is, magadat is, hogy egy viszonylag árnyalt képet kapjunk a személyiségetekről. Én (elvileg) INTJ lány vagyok, és lehet, hogy furcsa, de személy szerint az esik a legjobban, ha valaki nem tolja direkt az arcomba, hogy kedvel, de azért látszik rajta, hogy kedvel annyira, hogy visszahallgathassam a környezetemtől.

Viszont ha leülsz mellé, könnyebben kialakulnak majd a dolgok. Ha nem illetek össze, hát nem illetek össze.

2013. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
INTP nem megfelelő? Állok elébe barátkozni.
2013. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is INTP vagyok.
2013. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!