Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ellopták a pénzem az osztályba...

Ellopták a pénzem az osztályba. Megemlitettem a rendörséget. Mire az egyik társam hevesen magyarázkodni kezdet, hogy ö ad ujlenyomatot, hallgassák ki válaszol indenre. ö volt szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Rendőrség ilyenért nem megy ki, hogy valakinek eltűnt kétszáz forintja az iskolában.
2014. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt kèrdeztem
2014. márc. 14. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
És ezt most honnan tudjuk, hogy ő volt-e vagy sem? Viccesen mondta, megbánóan? vagy csak úgy odanyögte?
2014. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem ő volt, hanem a másik.


:D


Krisztus szandáljára, honnan tudnánk???

2014. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

1: az igazgatónak ÉS az osztályfőnöknek szólj. Meg fog kerülni.

2: ha nem 15 000 Ft-ot vagy annál többet loptak, akkor a rendőrség jegyzőkönyvet sem ír ( amit kötelező lenne ).

Élő példa vagyok: ellopták a 30 000 Ft-os biciklimet, blokkot is mutattam, de ők a képek alapján 12 300 Ft-ra (!) becsülték és még majdnem engem büntettek meg, hogy hamis blokkot adok ( van egy közel 100 000 Ft-os biciklim, amivel kempingezni, turázni, stb. járok, és ráfogták, hogy annak a blokkját, számláját adom oda ). Ez Magyarország...

2014. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem ő volt. Ő csak egy kis heves, felháborodott tiltakozó.
2014. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem valószínű, a bűnösök inkább hallgatnak ilyenkor, vagy úgy csinálnak mintha oda sem figyelnének.
2014. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet tudni ki volt, nincs rá szabály, hogy a bűnösök ilyenkor hallgatnának.. bárhogy viselkedhet. Ha kezdő, akkor észre lehet venni az illetőn, de ahhoz jó nyomozónak kell lenni.
2014. márc. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen, hogy ellopták a pénzemet, de nem tudtam rájuk bizonyítani, és még a ___ tanár is a tolvaj pártját fogta, hogy máskor tedd el jobban, nem tud mit csinálni.

Azóta nem beszéltem azzal az osztálytárssal, és remélem, hogy meghalt. :D

2014. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg berezelt, és próbálja magáról elterelni a figyelmet, de az is lehet, hogy ártatlan, de nagyon beszari (esetleg nagyon szigorú szülőkkel).
2014. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!