Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változtak meg ennyire a...

Miért változtak meg ennyire a nők?

Figyelt kérdés

Elnézem a mai fiatalokat, és égnek áll a hajam. Puccoskodnak, modellnek képzelik magukat, okostelefonnal pózolnak.Belőlük is egy pénzéhes valakik lesznek. Vásárolni és vásárolni. És már így viselkednek a 40-50 évesek majd 20%-a.


Úgy hódítanak társkereső oldalakon és a facebook-on, hogy okostelefon elő, fel az egyik lábat a székre, vagy miniruhában pózolnak az ágyon, és így tetszettetik magukat a férfiaknak. (40-50 évesek).


Én nem használok okostelefont. Nekem egy fényképezőgépem van, és én a természetet szoktam fényképezni.


Szóval azért látom így, mert én az okostelefon-nál lemaradtam?



2014. márc. 15. 00:41
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Vagyis régen és most. Most minden nő így akar kinézni, mint a bikinis nő a képen. Én inkább az elsőre szavaznék.

2014. márc. 15. 00:45
 2/10 A kérdező kommentje:
Okostelefon, iphone, ipad, Palmtop. Nem is szeretem/nék. Sokszor befürödtem már ezekkel az újításokkal. HDMI-s csatlakozós dvd lejátszó. eSATA, (legújabb, azt sem tudom, az mibe való), s-ATA, PATA, MATA winchester. Azt sem tudom már követni ezekből mennyi fajta van. Meg mennyi lesz még.
2014. márc. 15. 01:15
 3/10 Mirk ***** válasza:
69%

1. Ne általánosíts.


2. Az idősebbek mindig is panaszkodtak a fiatalokra, nem volt ez másképp száz évvel ezelőtt sem.


3. Vásárlásról szól a világ, erről szólt mindig is és erről is fog. Ha nem vásárolnának nem lenne munkahelye ennyi embernek sem.

Akinek nem tetszik kiszállhat, menjen gazdálkodni.


4. Vannak akik pózolnak az okostelefonjukkal félig pucéron, tényleg.

Meg vannak akik nem. Ennyi.


5. Értelmetlen a kérdés. Nem várhatod el, hogy a világ és az emberek csak a te igényeidnek feleljen meg.

2014. márc. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de ezt miért hegyezed ki a nőkre? Ez elmondható a férfiakra is a fiatalabb korosztályban, tisztelet persze a kivételnek. Egy ideig engem is zavart, de rájöttem, hogy minden generációnak megvan a maga sajátossága. Amúgy meg az előttem szólónka igaza van, az idősek minden korban fujjoltak a fiatalokra, hogy züllöttek, erkölcstelenek, tiszteletlenek, hogy öltöznek, stb. Pont most néztem a Budapest Retro dok.filmet, abban is van egy ilyen rész, hogy a 70-es években szidják a fiatalokat. Nagyon jót röhögtem.
2014. márc. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne általánosíts. Vannak akik élnek a technológiával, és alkotásra, fejlődésre, hatékony működésre használják, és vannak akik visszaélve azzal dekoltázst és segget mutogatnak facebookon. Ez van. A régi fiatalok között is pont ennyi barom volt, csak ott nem volt ilyen látható. Már az ókori görögöknél is megjelent a "mai fiatalokból nem lesz semmi, elhal a civilizáció" duma az írásokban, azóta is hódít az öreg bigott faszoknál, mindig jót röhögök. A képen amit linkeltél pedig mindkét nő ronda, kétlem, hogy bármelyik tini lány ilyen kigyúrt izomgörcs szeretne lenni.
2014. márc. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fotokra reagálva, a második tényleg taszító, legalábbis számomra. Béres Alexandra azt mondta, hogy az izmos az új szkinni. Hát nem tudom, szerintem meg pont olyan rondák a túl izmos nők, mint az anorexiások. Én a normál testalkat híve vagyok, mind férfi, mind nő esetében, de ha nem olyanok, akkor már inkább pár kiló plusz, az még elmegy.
2014. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A média még biztatja is a fiatalokat az önfotózásra. És mutogatják a feltöltött fenekeket is.
2014. márc. 15. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne csak a nőkre hegyezd ki, a fiatal fiúk többsége is hasonló. Igaza van aki azt írta, hogy az idősebbek egyik generációban sem szeretik a fiatalokat, de azért valljuk be, a mostani a történelem során (beleszámítva az őskort is) a legelcseszettebb generáció. Tisztelet a kevés kivételnek, aki nem majmolja az éppen divatos irányzatokat.

Amúgy ez egy nagyon jó dolog is egyben. Mert a gondolkodásra képtelen tök hülye egyéneket könnyebb manipulálni és irányítani. Ami persze nem feltétlenül nekünk jó.

2014. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

1. Mutogatják magukat? Hát egészségükre! Téged ez mit zavar? B*szott unalmas lehet az életed, ha olyan dolgokon spilázol, ami a téged és a közvetlen környezetedet valószínűleg nem különösebben érint.


2. Nem a nők változnak, hanem a homo sapiens nevű faj változik, körülbelül mióta 300 ezer éve létezik, és az be is tenne rendesen, ha nem változna.


3. Mióta világ a világ mindig akadnak olyan önjelölt erkölcscsőszök, akik rendszeresen előállnak a "régen minden jobb vót" közhelyes, unalomig elpuffogtatott maszlaggal. Nem volt jobb, se rosszabb régen, egyszerűen más volt a világ, és vannak, akik ehhez nem tudnak alkalmazkodni és/vagy olyan borúsnak látják a jelen életüket, hogy hajlamosak a múltba révedni és azt túlidealizálni, és a saját abszolút szubjektív látásmódjuk alapján általános igazságként kijelenti, hogy márpedig "régen jobb vót a világ most meg aztán nagyon rossz". 40 éve ugyanezzel a „mert a mai fiatalok…” szöveggel jöttek az akkori idősek, csak akkor a rock és a hosszú haj ellen emelték fel a hangjukat, azelőtt meg mondjuk a jazz és az avantgárd miatt bosszankodtak, de vissza lehet itt menni az őskorig is, biztos akadtak már akkor is olyanok, akik fel voltak háborodva azon, hogy egyes „romlott fiatalok” nem nyersen eszik a húst, hanem megsütik.


4. Nem egy társkereső oldalon voltam már fent és a facebook-on is rajta vagyok, de baromira nem találkoztam jelentősebb számban az általad leírt jelenséggel. Ízléstelen és hülye emberek pedig mindig voltak és lesznek, az pedig csak tőled függ, hogy a világból mit veszel észre.

2014. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A hármasnak:


1. Általánosítson nyugodtan, mert van oka rá.


2. Oké.


3. Hát nem a vásárlásról szól a világ... képzeld


4. Így van.


5. Nem is mondta, hogy olyannak akarja a világot, amilyen ő.


Ennyi.

2014. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!