Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak a véletlen műve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a véletlen műve lenne, hogy így változtak körülöttem a lányok?

Figyelt kérdés
Társkeresőztem évek óta. Több nővel beszélgettem, facebookon, mindenhol. Tetszettem is nekik, de nagyon akartam őket és ők nem könnyen kapható nőnek tartották magukat. Aztán évek alatt nagyon nehezen összejöttem egy bájos lánnyal, aki nem kérette magát hónapokig. Mióta ilyen képeket rakok ki, azóta 3 régebbi ilyen lány is írt, hogy nagyon sajnálja, hogy nem velük jönnek össze. Holott azelőtt kb fél évig egyetlen betűt sem írtak nekem. Azóta meg nem egyszer írtak. Diplomás nők ezek, de elutasítottak, hogy nem szeretik ha egy pasi ennyire akarja őket. Aztán valami történt velük. Nem értem.
2014. febr. 3. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
jav: jöttem össze
2014. febr. 3. 21:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek, tehát nem véletlen, hanem alapvető emberi természet sokaknál. 31N
2014. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Amikor nincs senkid, senkinek sem kellessz. Amikor párod van, mindenkinek te kellenél...
2014. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az irigy embereket, gyenge jelleműnek tartom őket. Én nem futok semmi után, ami jön az jön.
2014. febr. 3. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez milyen ocsmány dolog! Most lehet megkövezni de én az ilyeneket nem sokra tartom. Amikor kicsit jobban megy az ember sora akkor máris irígykedni kezdenek és hirtelen te leszel a szőke herceg... Előtte pedig senkit sem látnak benned...
2014. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mondom hogy jól jártál, hogy nem velük jöttél össze!
2014. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!