Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A facebookon megszoktam, hogy...

Szerencses85 kérdése:

A facebookon megszoktam, hogy részletekben írok egy-egy gondolatmenetet, és ez már a valódi életben is kihatással van. Ritkán egy komplett mondatot nem tudok megfogalmazni akadás nélkül. Valahogy vissza lehetne szoktatni az agyamat?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Örökre így marad.
2014. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyit facebookozni...
2014. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem facebookozok annyit. Amúgy, hosszabb gondokodás után lehet, hogy nem emiatt, és ez van.
2014. márc. 16. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno msn-en volt egy ilyen ismerősöm, aki egy viszonylag hosszabb gondolatmenetet 4-5 szavas részletekben írt le. Baromi idegesítő volt. Írtam neki, hogy legközelebb írja le egybe, több sorba, nem bánom, de ne írja le 10-15 üzenetben azt, amit egyben is elküldhetne. Hála Istennek fb-on is megtartotta jó szokását, és részletekben küldi a mondanivalóját :D


Hogyan szoktasd le az agyadat? Kapcsold ki azt a funkciót, hogy enterrel elküldöd az üzenetet. Csak a Küldés gombra fogja elküldeni. Ja, ehhez az kell, hogy ne a chat ablakból írj, hanem az üzenetek menüpontból.

2014. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!