Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a fiatalság...

Miért van az, hogy a fiatalságom elcseszésétől, súlyos betegségektől, a gonosz ártó szellemektől, a szextől, és a fizikai fajdalomtól mind félek ( szinte már betegesen is) haláltól meg nem?

Figyelt kérdés
Magyarázza már el valaki... az egész kezd tiszta rejtély lenni!!
2014. márc. 16. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a halál semmilyen.
2014. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és?
2014. márc. 16. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a halál mindenkiért eljön egyszer.
2014. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
miért a többi nincs benne ugyanúgy a pakliba??
2014. márc. 16. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért,szerinted a "gonosz ártó szellemek" benne vannak a pakliban? Elárulom,nincsenek!
2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor miért vagyok ilyen paranoiás?
2014. márc. 16. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán zizzent vagy és hülyeségeken gondolkozol ahelyett hogy normális dolgokat tennél vagy értelmesen töltenéd el az idődet. Meg túl sok tv-t nézel, sokat lógsz a fészen és még nagyon fiatal vagy és nem alakult még ki a normális életképed! kb ennyi :)
2014. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Amíg ezeken gondolkozol, el is cseszed a fiatalságod, szóval attól az egytől jogosan félsz :D
2014. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan én is így vagyok csak én egyedül az elsőtől félek.

A haláltól nem félek, mert felesleges és kíváncsi is vagyok rá. Viszont úgy vagyok vele hogy nem kell siettetni, mert úgy is jön.

A fiatalságom elcseszésétől nagyon félek -talán azért, mert 13 éves koromig az egészet elcsesztem- de próbálok úgy élni hogy minél jobb legyen.

Súlyos betegség... szar lehet és lesokkolna. De nem nagyon félek tőle.

Szellemektől meg pláne nem. Nem léteznek. A pókok sokkal ijesztőbbek és azok léteznek is.

Én még nem hallottam olyat hogy valaki a szextől fél (attól persze igen ha megerőszakolják vagy hasonló, de csak simán nem)

A fizikai fájdalom az nálam elég érdekes. Talán azért mert régen én voltam a legkisebb, ezért mindent rajtam demonstráltak a közeli gyerekek. Konkrétan én voltam a boxzsák is. Talán emiatt, de nem úgy érzem a fájdalmat. Volt olyan hogy a kés beleállt a combomba, és fájt de csak jelzés szerűen. Semmi többet. Nem elviselhetetlen, csak mintha jelezne.

2014. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
59%

1. A súlyos betegségektől azért nem kell félned, mert bármiből fel lehet étülni. Csak akarat kérdése.Meg a lelki állapotodtól függ.

2. Nincsenek gonosz ártó szellemek. Csak szellemek vannak, akik fel akarják hívni magukra a figyelmet. Tudtommal nem képesek ártani. Persze az más ha valaki nem hisz bennük, de ez lényegtelen..

3.A fizikai fájdalomtól nem félni kell, hanem kerülni, és vigyázni kell a testedre.

4. Csak is tőled függ hogy elcseszed e a fiatalságodat vagy sem. Ès te félsz tőle? Ahejett hogy jelentéktelen dolgokkal vesztegeted az idődet, inkább próbálj meg élni!

2014. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!