Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen "gonosz" néhány...

Miért ilyen "gonosz" néhány ember?

Figyelt kérdés
Nem értem miért csinálják azt az emberek, hogy folyton fikázódnak, ahol csak tudnak támadnak megsértenek, korlátoznak pedig te velük semmit sem tettél. Ilyenkor mi játszódik le az agyukban? Menők akarnak lenni? Esetleg valami ősi ösztön (ez elég viccesen hangzik). Előzőleg tettem ki egy kérdést olyan témakörben amihez nem értek kicsit se, szóval a kérdést sem tudtam megfogalmazni tökéletesen erre értelmes válasz helyett ott fikázódott egy gyerek, hogy "Előbb tanulj meg fogalmazni"... Hát én lehidalok.
2014. márc. 8. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt látják egymástól..irigység pár esetben na meg nincs jobb dolguk és ez ad értelmet az életüknek.szánalmasak csak sajnálni kell őket,bár engem is rohadtul felidegesít
2014. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert rengeteg a frusztrált ember. Az alap jelleme meg olyan, amilyen. Ez van.

Azért kíváncsi vagyok az ominózus kérdésedre :)

2014. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden emlősállat csoportban van ez, tehát nálunk embereknél is. Egy rangsort akarnak kialakítani. Egy-egy embercsoportban, például sorkatonaságnál például én is voltam lent is és fent is az ilyen rangsorban.
2014. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legjobb védekezés a támadás ,tartja a mondás, és kb tényleg így van. ha jó előre eldönti ,hogy ő lesz a kötekedő agresszor akkor nem őt fogják támadni ,hanem a másik védekezni fog vagy behódol.


Büdös bunkó vadállatok az emberek csak azt hiszik fejlettek ,mert vannak kütyüjeik .. Ha holnaptól nem lenne rendőrség -bíróság és börtönök ,már halomra ölnék másnap egymást az utcán különösebb ok nélkül .

2014. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!