Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van egy férfi, akit csak...

Ha van egy férfi, akit csak látásból ismerek, de soha nem vettem észre, hogy akár egy halvány mosoly is megjelent volna az arcán, mindig komoly és nem tűnik túl boldognak, pedig nagyon is jóképű, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ismerősökkel egészen más? Vagy tényleg tényleg lehet, hogy nem tud mosolyogni, ha minidg csak így látni? Néha már-már az a benyomásom róla, hogy elég életunt fickó, amit nem értek, mert szerintem ilyen külsővel azért lehetne élvezni az életet.
2014. márc. 17. 19:26
 1/10 david930530 válasza:
Nem minden ember egyforma...lehet h neki még akkorsem pl Te jársz az eszében hanem csak a gondok...sok ilyen ember van...hogy a gondokba meritkezik...vagy pedig mert ilyen beállítottságú...csendes..nem mosolyog..apró jelet nem mutat a külvilág számára...nem mindenkinek a külső a fontos... Ha pedig így gondolod hogy életunt...menj oda hozzá...próbáld meg megismerni...mert erre a kérdésre csakis Ő adhatja meg a választ...akárhogyis nézzük..mi csak tanácsokat adhatunk neked...remélem tudtam segiteni.. szia! :)
2014. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jó volt amiket írtál. Odamenni nem merek hozzá, így marad a szemlélés, nem akarom zavarni, nem tűnik olyan típusnak, aki könnyedén és szívesen elcseveg idegenekkel.
2014. márc. 17. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azèrt,mert csak úgy egyedül nem kezd el vigyorogni, csak társaságban.
2014. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor mondják, hogy mogorva fejet szoktam vágni, de nekem nem tűnik fel. Nem feltétlen van rossz kedvem, egyszerűen így nézek ki, ha egyedül sétálok az utcán. :D
2014. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ennyire kifejezéstelen az arca. Nem mindenkinek ülnek ki az érzései az arcára.
2014. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Saját magamból tudok kiindulni: Nekem sem szokásom mosolyogni az utcán csak úgy mikor egyedül vagyok, társaságban viszont teljesen más a helyzet.
2014. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A társaság alatt úgy értettem, hogy ismerősi körben, mert amúgy emberekkel dolgozik és erre írtam, hogy senkire nem szokott mosolyogni, legalábbis én még nem láttam. És nem azt mondanám, hogy kifejezéstelen az arca, hanem inkább azt látom rajta, amit már leírtam. Egyébként köszönöm az eddig válaszokat!
2014. márc. 18. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:

boldogság=jóképűség?


naiv vagy.

2014. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy boldogság=jóképűség? Félreértettél és ismeretlenül kérlek ne minősíts, köszönöm.:)
2014. márc. 19. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
igazad van, én vagyok hülye, hogy nőnek válaszolok.
2014. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!