Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok kövér ember miért hiszi...

Sok kövér ember miért hiszi azt, hogy attól mert "testes", már erős is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Azért, mert az esetek 80%ában az is. Egyszerűen azért mert mondjuk 130 kiló súlyt kell cipelnie minden nap a mondjuk 70 helyett. Így a háj alatt az izomtömege is nagyobb. Endomorph testalkatú emberek általában valóban erősek. Nem mindig.
2014. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Na ezen már én is gondolkodtam.Épp a hétvégén akadtam össze egy ilyen emberrel.Szerinte ő szép izmos meg stb....az én szememben pedig egy nagy pocakos hapsi volt aki agyon van tetoválva :-D

Úgy járt kelt le fel mintha maga lenne a megtestesült Adonisz és tele van erővel.Közben meg ha megböktem volna felborul.Hozzáteszem 50kg se vagyok :-D

Nem tudom miért csinálják ezt de én olyan jókat mosolygok rajtuk,ha nekik ez a boldogság hát legyen de nevetségesek.

2014. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan azt hiszik, ha úgy néznek ki mint Fekete Laci, ugyanolyan erősek is.
2014. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

A köztudatban ösztönösen az van, ha testes és magas egy ember, akkor tekintélye is van. Ez mindig is így volt.

Csúnyát fogok írni és elnézést ezért: az alacsony emberek legtöbbször nincsenek szem magasságban, így nem is figyelnek fel rájuk, emiatt a nagy szájukkal és harsány kacagásukkal igyekeznek felhívni magukra a figyelmet.

Van egy érdekes elmélet az pszichológiában, amely egy kicsit ide is kapcsolódik:


[link]

2014. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

aki nagydarab v kövér, ált erősebb is egy átlagos testalkatú embernél.

vagy mert fizikai melós, vagy mert sokat eszik,de azért mozog is mellett, és mikor konfliktus vagy verekedés van, akkor döbben rá a sovány vetélytárs, hogy jé bizony ez a 120 kilós ember a földbe tudna döngölni...

érdemes ezt észben tartani.

2014. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszik azt! Éppen ellenkezőleg, a többiek hiszik azt! Sosem felejtem el, fiatalon elég gombócformám volt, egy nyomdában diákmelóztam és míg a többi lány alig fogott meg pár könyvet, nekem ilyen százas csomagokat nyomtak oda "mert te olyan jó erőben vagy" gondoltam is, hogy a jókurv aanyátokat, hát azért mert én több szénhidrátot fogyasztok, mitől lennék már erősebb..? A háj nem izom, semmi köze az erőhöz.
2014. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Az első válaszolóval értek egyet.Minél több zsírt kell valakinek cipelnie, annál nehezebb munka.Így pl ha egy(tudom, ezek eltúlzott példák) 200 kg-os ember sétál 3 hónapot(tudom, ezek eltúlzott példák) akkor nem annyi izom lesz rajta mint egy 40 kg-os csonton.
2014. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt nem fogják bevallani maguknak, hogy kövérek. Sokkal szívesebben hisznek abban, hogy erőtől duzzadnak, egészségesek, márpedigőkcsakjósúlybanvannak.
2014. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló hülyeséget mondott. Miért van az, hogy ha én lépcsőt mászok, nem lihegek, míg a szemem láttára ugyanazt a távot ha kövér ember teszi meg, már a lépcsőfordulóban liheg? Ja, tényleg hozzászoktak a súlyhoz, amit cipelnek...
2014. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9es Első vagyok. A lépcsős lihegés kardió dolog, állóképesség, stb. 40 kilósan is ugyanúgy liheghet valaki. A kérdés az erőről szólt. És lehet, hogy kifullad a lépcsőn, viszont a 2 ajtós szekrényt egyedül alrébbteszi. Az erő és az állóképesség 2 külön dolog. És nem mindenkire igaz, láttam már példát és ellenpéldát is rá.
2014. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!