Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem egy mocskos...

Ha valaki nem egy mocskos görény másokkal, köztük a fiatalabbakkal is, akkor miért feltételezik egyből róla, hogy biztos erőszakos perverz pedofil hátsó szándékai vannak?

Figyelt kérdés

Hogy van az, hogy ha egy elkeseredett kistini bizalommal fordul ehhez a felnőtthöz, mondván, hogy szerelmi okok miatt öngyi akar lenni, már pusztán attól megbélyegzik eme felnőttet, hogy kis lelket önt a lányba?


Igen, a történet velem történt, és az adott lány csak kibaaszni akart velem, és csak eljátszotta, hogy meg akarja ölni magát, mert baromi ronda, és minden fiú undorodik tőle. Utána meg bepanaszolt anyucinak, hogy én "rámásztam".


2014. márc. 18. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami veled történt. Tanulság megvolt..? Kistinik világfájdalmát sosem szabad komolyan venni, egyik pillanatban még üvöltve bőgnek egy rossz jegy, vagy egy szakítás miatt, másik percben meg tombolnak az örömtől egy új telefon, vagy egy új partner miatt. Hormonbombák.. azért ez mi felnőttek már jól tudjuk, hiszen magunk is átestünk ezen, emlékszel? Hogy tudtad komolyan venni azt a kiscsajt? Azért egy picit érted az anyukáját is, épeszű felnőtt nem játszik önként pszichológust egy ellenkező nemű tinivel. Mondom, sajnálom ami veled történt, de legyél érettebb te is.
2014. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Épeszű felnőtt azt se szeretné, ha esetleg valaki pont azért végez magával, mert megtagadja a segítségnyújtást.

Persze, hideg fejjel átgondolva nem cselekedtem a legbölcsebben, csak az adott helyzetben tanácstalan voltam, mit tegyek. Az apa nem él velük, az anya meg éjszakás volt egy mindenki által ismert multiban, a mobilszámát meg nem tudtam, így fel se tudtam hívni. A rendőröket meg nem akartam ráküldeni.

Persze, mondhatjuk, hogy amelyik kutya ugat... de ez pont a tinikre nem igaz. Már sajnos megtapasztaltam, hogy nem igaz, és talán ezért is ijedtem be ennyire.

Az anyukáját igen, értem... mert ő már egy teljesen más sztorit hallott, illetve olvasott végig, mert msn-en írt rám a lány. A naplófájl meg ugye átszerkeszthető... Szóval igen, így megértem. (Amúgy nem érteném meg, ha látta volna a teljes üzenetváltást, és akkor is ez lenne a hozzáállása.)

A lány az, akit nem értek.


"hiszen magunk is átestünk ezen", hogy mocskos módon besározzunk másokat? Nem, én nem emlékszem, hogy 16 évesen ilyen megfordult volna a fejemben.

2014. márc. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!