Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vágjak vissza az ilyen...

Hogyan vágjak vissza az ilyen embereknek?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben, ha így "csúfolnának" (nem tudom a megfelelő kifejezést, ez kicsit gyerekes, de remélem érthető)?


Adott nekem ugye a magasságom, 181 cm, mint a probléma forrása. Nyolcadik osztályos vagyok, júliusban töltöm a 15. életévemet, és talán mondanom sem kell, az osztályomban én vagyok a legmagasabb, ami miatt néha előfordul, hogy beszólnak ilyen-olyan dolgokat, pl.: torony, culáp, fa ésatöbbi, ésatöbbi, még sorolhatnám...

Nem tartom magam "csúnyának" (most nem arra gondolok, hogy helyes vagyok-e vagy nem), 71 kg vagyok, az alkatom is eléggé rendben van, világ életemben 5-ös voltam tesiből, jó vagyok a sportokban, röviden elmondva; nincs semmi olyan tulajdonságom, ami miatt kaphatnék ilyen negatívumokat. Jól öltözködöm, adok magamra, tehát na, értitek...

A legszebb talán az egészben az, hogy nem is az szól be, aki jobb adottságokkal bír nálam, hanem az, aki túlságosan alacsony, már a kora ellenére is elhízott vagy sovány, akinek görbe a háta, rossz a tartása és ezek...


Nem vagyol buta sem, meg van a magamhoz való eszem, illetve az iskolában is kitűnő voltam eddig minden évben, de ezeknek a gyerekeknek a viselkedése számomra teljesen felfoghatatlan...

Én nem ilyen családból származom, és sajnos még tapasztalatom sincs annyi, hogy rájöjjek a megoldásra, ezért döntöttem úgy, hogy a nálam okosabb emberekhez fordulok, előre is köszönöm a segítséget!



2014. márc. 20. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Fiú...
2014. márc. 20. 19:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez sajnos egy ilyen dolog.. engem is piszkáltak, piszkálnak, csúfoltak, mert vékony vagyok.

Meg kell tanulni "kezelni" ezt, nem odafigyelni rájuk.

Hogyan vágjak vissza az ilyen embereknek? Sehogy. Ne süllyedj le az ö szintjükre. Csak mégjobban csesztetni fognak. Úgyis már az általánosból nincs sok neked hátra. :)

2014. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ellene tenni ezt elkell fogadnod nincs ezzel baj.

Te ilyen magas vagy. És? Akinek nem tetszik az ne nézzen rád. Engedd el a füled mellett amit az ilyenek mondanak.

Tanuld meg nem észre venni mikor ezek az emberek (képződmények) ilyeneket beszólogatnak. Vagy még van az is hogy lecsapod őket de gondolom nem akarsz magadnak bajt.

Remélem nem haragszol meg de neked mivel hogy magas vagy neked a legjobb becenév a PICI lenne. Na szép estét szeva

2014. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ha ráhagyom, elengedem a fülem mellett, akkor meg a társaság másik felétől jön a tipikus duma, hogy: "Gyerünk, csinálj már valamit! Hát nem tudod megvédeni magad?"

Jó, persze, ez már a sztori könnyebb része, de ez is egy tényező...

2014. márc. 20. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:

"A legszebb talán az egészben az, hogy nem is az szól be, aki jobb adottságokkal bír nálam, hanem az, aki túlságosan alacsony, már a kora ellenére is elhízott vagy sovány, akinek görbe a háta, rossz a tartása és ezek... "


Akkor meg mi a problémád? Odafordulsz és szép nyugodtan annyit mondasz: pont egy ilyen kis

2014. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... tehát: Pont egy ilyen kis -itt egy odaillő jelző- akar másokat kritizálni? Ennyi épp elég lesz.
2014. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Például "Nem csak magasságilag,de szellemileg is le vagy maradva"
2014. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Háhá, ez az utolsó tetszik, köszönöm! :)
2014. márc. 22. 23:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :D
2014. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!