Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kössem meg az új Tisza...

Hogyan kössem meg az új Tisza cipőmet?

Figyelt kérdés

Na, azért nem vagyok teljesen retardált.


Nem szeretem úgy hordani a Tiszákat, hogy a kötés a cipő tetején van, ezért eddig a nyelv alatt kötöttem dupla csomóra. Azonban a mostani modellnek olyan a fazonja, hogy nem lehet a nyelve alatt megkötni, mert a nyelvet úgy tervezték meg, hogy a lábra simuljon.


Azt sem szeretem, ha a cipőfűző oldalra van betűrve, mert egyrészt a cipőnek nincs tartása, másrészt kényelmetlen, ha bemászik a talpam alá a fűző.


Nem tudtok valami olyan kötési módszert, ami nem látszik, nem a nyelv alá van elrejtve, de nem csak egyszerűen oldalra van begyűrve a cipőfűző?


(Legközelebb megfontolom a tépőzáras modelt. :P)



2012. szept. 25. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Muszáj bekötni? Az enyém pl akkor is tart, ha nincs bekötve, és úgy elrejtettem a cipőben a fűzőt, hogy ne is zavarjon.

De most már nem foglalkozom vele, csak simán megkötöm, kit érdekel, ha látszik :)

Amúgy tényleg ilyen szempontból jobb a tépőzáras, általában inkább én is a tépőzárasomat hordom, mert sokkal hamarabb felveszem :)

2012. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!