Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik nem a...

Szerintetek melyik nem a Viccesebb?

Figyelt kérdés
(és miért?)
2014. márc. 22. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A második az egyáltalán nem vicces ... na jo az első sem...
2014. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De igen.
2014. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem helikopter
2014. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Férfiaknak jobban áll a humorizálás, vicces történetek mesélése, ugyanis a nők "kifinomultsága" régen nem engedte meg, hogy egy nő hangosan röhögve meséljen viccet. A viccmesélés (főleg a diszó viccek mesélése) kicsit nőietlen dolog. Persze ez ma már kezd megszűnni (lásd női stand up-osok stb) és igazából én is nagyon szeretek vicceket mondani, showder klubbot nézek, és vicces történeteket is szeretek mesélni, annak ellenére, hogy nő vagyok.
2014. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csupán azért tettem fel a kérdést, mert egy kutatás szerint, láttatlanban a Nőket szavazták meg viccesebbnek. Azaz adottak voltak a poénok, de mesélő neme nem. Ha viszont már párosul nem is a poénokhoz, a férfiakat tették meg a humorosabb kategóriának. Ellenben, mint már mondtam, a nők leelőzték őket.
2014. márc. 31. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes :) Mindenki azt mondja, hogy a férfiak, mert tényleg mindenki ezt gondolja... Amúgy akkor nem csalódtam a nőkben :D
2014. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egészen eddig nem értettem a kérdést.
2014. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugye mennyire megváltoztatja a jelentést egy nagy V?
2014. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!