Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16/L - Hogyan tudnék lazább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L - Hogyan tudnék lazább, viccesebb lenni? Néha leütném magam, milyen szar poénjaim vannak.

Figyelt kérdés

Komoly lány vagyok, jóval érettebb a koromnál, ezt mondják. Szeretek társaságba járni, nagyokat röhögni, de utálok a középpontban lenni, mert nem érzem magam elég viccesnek. Inkább az a lelki szemetesláda típus vagyok, de rohadtul elegem van ebből a "szende-nagyszemû-alacsony=túl cuki, hogy egyáltalán megérintsem, porcelánból van " képből. Kemény metált hallgatok, és van egy zenekarom is, volt, aki múltkor kinevetett, hogy csaj viccelek.

Nos. Mivel tudnám magamat 'edzeni' úgymond, hogy társaságban ne legyek megszeppenve, és lazább, viccesebb legyek? Elég kiakasztó, hogy folyton megbújok, és csak röhögök mások viccein.

Olyan srácra vágyom, aki kalandvágyó, nagyszájú, pont, mint valójában én voltam valamikor... De így csak azok találnak meg, akik ilyen tutyimutyik - imádom őket, de csak barátként...


2012. dec. 27. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a humorérzék vagy zsigerből jön, vagy mit sem ér.
2012. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

ittvagyok én:D


amúgy érdekes kérdés,netán drogozz,vagy szerezz önbizalmat:)

2012. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, a drogon már én is gondolkoztam...

Önbizalmat? Tényleg, lehet, hogy azzal van a baj.

Egyébként van humorérzékem, csak kevesek értik meg... Nem tudom, annyira szánalmasnak érzem:D

2012. dec. 27. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

"Igen, a drogon már én is gondolkoztam..."


Látod? Ez vicces volt. Legalábbis remélem, hogy annak szántad.

2012. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze hogy annak:D

Próbálom nyitogatni a szárnyaimat... Ha ilyet benyögnék máshol, nem nevetnének rajta. Komolyan. De azért köszi:D


Meg neten sokkal könnyebb.

2012. dec. 27. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Naná, h neten minden könnyebb, név, arc, következmények nélkül mindenki oldottabban tud viselkedni. Engem is világéletemben "érettebbnek" mondtak a koromnál, ez ellen nem tudsz mit tenni. Egyfelől áldás, más szemszögből átok. Nem kell edzened magad, és nem kell erre tudatosan odafigyelned. Nézd, az ösztönszerűen jó humor első fontos összetevője a lazaság, amire mondtad, h hiányzik Belőled. Ezt fiúk terén úgy fogod tudni a legkönnyebben elérni, ha nem azon aggodalmaskodsz, hogy mi van, ha esetleg nem jössz be neki, hanem gondolj mindig arra, hogy úgyis sikerülni fog, hiszen szép, kedves, okos, aranyos tudom is én, hogy még micsoda vagy, és az lesz, amit Te akarsz. Ha ezt végig a szemed előtt tartod, és nem azon görcsölsz, hogy mi is lesz, akkor megvan a lazaság, és onnantól tudod magadat adni :) hajrá ;)
2012. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat nekem jol megy a humor, kozeppontban is imadok lenni, viszont, hogy vicces legyel nem kell ,,edzened" ; ez magatol jon, a megfelelo pillanatban. Ha meg tarsasagban vagy lazulj el es probalj meg nem a hatterbe szorulni, hanem csatlakozz te is a beszelgeteshez, s akkor meglatod, hogy sikerulni fog. :))
2012. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!