Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Valami viccesebb bucsubeszed...

Valami viccesebb bucsubeszed 8ikos ballagasra?

Figyelt kérdés
nem akarunk ilyen csopogos nyalas izet, happyn akarunk "elvalni" segitsetek legyszives
2013. márc. 19. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak énekeljétek el a Beatricétől ezt: http://www.youtube.com/watch?v=T0eryGF_wo4
2013. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én is 8os vagyok és nálunk is az osztályban téma volt h esetleg vidám ballagást akarunk. Ne tudd meg, hogy ki lett akadva az ofő! A szülők, rokonság, tanárok mindenki arra van felkészülve és azt várja el tőletek hogy szomorú legyen a ballagás, általában nem veszik jó néven ha elbohóckodjátok. Szóval csak akkor vágjatok bele, ha a felnőttek is egyetértenek.

Ha pedig sikerült őket meggyőzni, szerintem egyszerűen vegyétek elő a tavalyi beszédet, gyűljetek össze és írjátok át viccesre! Személyes élményeket is beleírhattok. Sok sikert! ;-)

2013. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) am nalunk mi vagyunk a fonokok es olyan lesz amienre mi akarjuk :D
2013. márc. 26. 19:26
 4/4 anonim válasza:
Jó nektek ;-) és nagyon szívesen
2013. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!