Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon dagadt vagyok?

Nagyon dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

tudom, hogy nem vagyok annyira, de arra lennek kivancsi, vagyok-e annyira tulsulyos, hogy az mar taszitó lehet? ha valakivel pl. megismerkedem arra fog eloszor gondolni, hogy szép, kedves csak kövér?

Tudom, hogy ha fogyni szeretnek akkor dietaznom kéne, nem pedig itt nyafogni. El is kezdtem mar es eddig 3 kilót adtam le. Semmi drasztikus, csak az édességet hagyom ki es mindenbol egy adagot eszem:)

67 kg vagyok es 175cm magas.

Irjatok lakhelyet es kuldok kepet :)


2014. márc. 22. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel nem tűnsz dagadtnak.
2014. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kép küldése szempontjából szerintem marginális, hogy hol lakik az ember, de hát ám legyen;


NYH.

2014. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Győr. Jöhet a kép:)
2014. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ruhán nem látok át, képen meg főleg, de ez egyáltalán nem vészes, sőt hát semmi gond nincs vele. Szerintem nem diétázni kellene, inkább mozogni egy kicsit, és akkor fitt lennél és feszes. De ez nem igazán lényeges, mint mondtam, rendben vagy, még a melled is egész szupi.
2014. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bp
2014. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tiszaörs,küldj ide is :)
2014. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A paraméterek alapján nem, maximum duci, de ugye a legtöbb nőnek ez áll jól én úgy vagyok vele. Nem egy olyan bombázó lányt ismerek akinek egy kis súlyfelesleg sokkal jobban áll mint a csont és bőr változat.

Drasztikus diétára nem lesz szükséged ha fogyni akarsz mert végül is te tudhatod hogy hogyan érzed jól magad, ez a módszer amit te követsz teljesen jó, én nagyon nagy súlyfelesleggel kezdtem és ugyanezt csinálom édességet minimalizáltam, teljesen, és nálam is bevált. meg persze a mozgás. kardió, testsúlyos edzés.

Ha többet szeretnél, de ez csak rajtad múlik nyugodtan mozoghatsz valamit, ha erősödsz az sosem baj lehet úgy lesz súlyfelesleged egy picit több, de nem baj mert centikben számít a dolog plusz az a súlyfelesleg izomból lesz ami sosem baj, ettől még jobb alakod lehet akár!


De neked kell eldöntened mit akarsz ha nem érzed így jól magad akkor változtass, ha így érzed jól magad akkor nem kell! Így is lehetsz szép hidd el.

2014. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, Győr-Moson-Sopron megye.
2014. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ez még nem dagadt!De,nem mindegy az sem,hogyan oszlik el rajtad.Nekem pl az jött ki egy testtömeg indexbe,hogy elhízott esetleg túlsúlyos vagyok..De ez szóba sem jöhet,mert érződik a csontom majdnem mindenütt,épp ezért mondom,hogy nem mindegy,hogy oszlik el rajtad az a 67 kiló..Küldj képet,B-A-Z megye. :)
2014. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kép. Marostelep.
2014. márc. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!