Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm magamat. Mi lehetne...

Gyűlölöm magamat. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
Kövér vagyok. Nagyon. Van jó pár barátom akikkel gyakran eljárunk. Utálom, hogy folyton figyelnem kell, hogy kerüljem a fiútársaságokat az utcán, mert belémkötnek. Hogy folyton figyeljek, hol leselkedik rám veszély. Nem fájna ha csak én hallanám. Megszoktam, de mások előtt szégyenlem. Most épp diétázom, sportolok. De iszonyatosan nehéz és senkinek nem merek erről beszélni. Egyszerűen elfáradtam, szomorú vagyok és kilátástalan most nekem minden. Mit tehetnék, hogy újra legyen valami életkedvem?

2013. aug. 25. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos néha a pszichés gondok + a stressz nemjo kombinácio. A sport néha nemelég. Lelki és pszichés változás kellene neked, hogy eljuss ahhoz a fizikaihoz. Ne szégyeld aki vagy, szeresd magad, sportolj, az endorfinokat termel, probald kimagad más teruleteken, fedezz fel uj dolgokat. Beszelgess az emberekkel, mutasd meg nekik hogy nem félsz. Néha a félelem gátol bennunket.

En pld. nemvoltam nagyon kövér, csak duci, de lefogytam 50 kilora, mennék lejebb is, de nemlehet, véradó vagyok :D ne add fel, az a lényeg ;)

2013. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét,és ne menekülj mások elől tudatosan.Ne menekülj senki elől!Még agyban se keresd a kibuvókat,vagy a menekülési útvonalat,mert az emberek nagyon megérzik ezt,hogy félsz,hogy beléd kötnek.Belém is kötöttek már eleget,de mióta pld elvonom a saját figyelmem zenehallgatással(rajtam van a nagy fejhallgatóm),azóta nem szólnak meg annyit,meg nem érdeklem őket egyáltalán..a városi buszon sem szólnak meg..sehol sem vesznek észre szinte.És nekem ez volt a célom.Jobb rejtőzködni úgy,hogy nem veszik észre,hogy rejtőzködsz.Én beolvadtam,és megfigyelőként élek a társadalomban.Aztán amikor eljön az én időm,akkor jól odamondok majd,ha lesz elég bizonyítékom a mások kétszínűségéről.Egyébként becsüllek és tisztellek,hogy elkezdtél diétázni és sportolni!!Nekem a sportolás az nagyon nem megy,feladom mindig.TE NE ADD FEL!!Sikerülni fog,ha most kitartassz.


17/L

2013. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
44%

sz@rj le mindenkit,a szepseg belulrol fakad mondja egy kozhely,attol h kicsit duci vagy lehetsz meg szep.:)

A sportot ne hagyd abba egy cel,nagyon erett dontes,es sok sikert.:)

2013. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lesz*rom tabletta. Mindig lesznek olyan emberek akik meg akarnak bántani. Miért? Nem miattad, hidd el. Irigységből, féltékenységből, vagy mert a haverjaik ezt várják el tőlük. Esetleg saját magukkal van bajuk, és amíg másokat cukkolnak, addig sem rájuk figyelnek. Ha tökéletesen néznél akkor is beszólnának valamit. Ha rövid szoknyát hordasz azt mondják k*va vagy, ha hosszút akkor meg bigott r*anc. Ha jól tanulsz akkor stréber vagy, ha rosszul akkor meg h*lyegyerek. Az ilyen szinten aluli emberekkel ne foglalkozz. Nem az a kínos ha kövér vagy, hanem az, ha valaki másoknak beszólogat, magát minősíti vele. Persze a diétáról nem beszéllek le- az egészséged érdekében tényleg fontos az ideális testsúly! És nézd a jó oldalát: így legalább biztos lehetsz benne, hogy akik szeretnek azok önmagadért szeretnék és nem a külsőségek miatt! :)
2013. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Figyelj. Engem évekig csúfoltak, mert szemüveges voltam és pattanásos. 13 évesen rámjött pár pluszkiló is. Az őrületbe kergettek. Anorexiás lettem, mert nem volt mellettem senki. Próbálj meg legalább a barátaidra támaszkodni, őket tartsd magad mellett, hiszen ők úgy szeretnek, ahogy vagy. Nagyon fontos, hogy ne tartsd magadban a kételyeid, mert nem kívánom neked azt, amit én végigcsináltam...Már a változás útjára léptél, ami nagyon-nagyon fontos! Most nem szabad feladnod, látnod kell magad előtt a célt. Motiváld magad valamivel, pl minden -5 kiló után menj el moziba vagy vegyél magadnak egy új cuccot. És bármilyen nehéz is, próbáld meg elengedni a füled mellett, amit mondanak. Gondolj bele: Te kövér vagy, lefogysz. Ők gyökerek, mit tudnak csinálni? Amúgy bármikor szükséged van valakire, vagy ki akarod írni magadból az érzéseidet, írj bátran privit. :)
2013. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberek... ti aztán tudtok motiválni... NEM feltétlenül kell elfogadnod magad olyannak, amilyen vagy. Aki ezekkel a "szépség belülről fakad", meg hasonló f**szságokkal etet, az ugyanúgy szarik rád, mint azok, akik csúfolnak. Csak ők nem bunkók. De miután kiadták magukból a kötelező közhelyeket tovább is siklanak rajtad. Igenis tudsz változni, tudom, hogy k**rva nehéz, de ha nem akarod így leélni az életed, akkor muszáj leszel erőt venni magadon. Mert a kövérség nem szép, nem egészséges. Lehet, hogy ezek miatt most utálni fogsz, de azzal senki nem segít, ha ilyen megnyugtató közhelyekkel kendőzi el előled az igazságot. Régen nekem is kis bowden karjaim voltak, majdnem minden nap megvertek a suliban, de azt mondtam, hogy a f**szomat érdekli, én visszavágok. Elkezdtem edzeni, minden nap csak egy keveset, de a rendszeresség a lényeg. 1-2 év múlva hozzácsaptam a fő zaklatóm fejét a könyvtár falához. Azután többé nem volt vele problémám. Remélem ez tényleg segített! Peace!
2013. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, így igaz.

Kitartást, és sok sikert a diétához és a sporthoz!

2013. aug. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló jól leírta.
2013. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy betegség miatt vagy ilyen?
2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek amit írt, erőt ad.

Tudom, hogy nagyon nem oké, ezért is akarok változtatni minden erőmmel.

Nem betegség miatt, felesleges is lenne ilyen kifogás mögé bújnom. Egyszerűen én így nőttem fel, sosem voltam vékony vagy normális testalkatú. Szerettem és szeretek is enni a mai napig. Hogy miért vártam ennyit? nem tudom. Talán kellett egy csomó pofon, hogy megjöjjön a változás szele. Remélem sikerül...

2013. aug. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!