Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is csinál hasonlót? Ez...

Más is csinál hasonlót? Ez rossz? Tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Elég sok dolog nyomaszt, amit egy embernek mondtam el egész életemben, aki ezek után nem beszélt többet velem egy idő után. Képtelen vagyok azt hiszem még egyszer megnyílni valakinek, nekem csak ő volt. Ebbe egy pszichológus is bele tartozik, neki sem. Se barátok, se barátnő, se család nem áll közel hozzám. Van, hogy hazajövök, és csak órákat ülök a sarokban, mert megnyugtat, hogy a pulcsimban vagyok, hogy két fal mellett ülhetek, olyan biztonságot kapok az egésztől. Sokat gondolok arra mostanában, hogy ha vagdosnám a kezem, a fájdalom segítene, de nem süllyedek ilyen mélyre. Próbáltam sportot, sétálást, természetben sok időt töltést. Mit tehetnék még, hogy eltereljem a figyelmem? Ez a sarokban ülés normális, vagy valami nagyon sérült dologra utal, hogy ilyen fura dolog megnyugtat? 17/f

2014. márc. 23. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
"sérült" dologra utal, de ne aggódj, nem ment el az eszed. Valószínüleg hiányzik az intimitás (nem szexuális, lelki értelemben), az ölelés, ezt nem kapod meg, vagy ha meg is kaphatnád, elzárkózol előle, jégcsappá válsz. Csak tippelek, igazam van, Sajnos a sztori ismerős, bár én nem csinálok ilyeneket, de a gondolatok hasonlók. Amit tudok javasolni, válts pszichológust, hátha másiknak meg tudsz nyílni, és írj! Komolyan, az írás nagyon jót tesz. Nem feltétlenül naplót, bármit, ami eszedbe jut. Vagy próbálj meg festeni, az sem baj, ha csúnya a végeredmény, a lényeg, hogy ki tudd fejezni az érzelmeidet. Nekem bevált (és sok hozzád-hozzám hasonlónak is).
2014. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

javítás:

*Csak tippelek, de igazam van?

2014. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem lennék képes pszichológushoz járni, nem járok. És igazad van, soha nem ölelt meg senki, vagy nagyon régen és nem emlékszem rá. Azt sem tudom hogy kell :c
2014. márc. 23. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom milyen..:(
2014. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy tudod :(
2014. márc. 23. 20:13
 6/9 anonim válasza:

Sok ember van, aki szívesen beszélget veled, pl én is

Én nem csak a gondolati jutottam el, de azóta már 2 év is eltelt :)

Nekem a zenehallgatás segít nagyon sokat, bár ez is mindig attól függ, hogy milyen hangulatom van. Van még a művészet is.

Járj csoportos sportokra, ott nagyon jó barátokat lehet szerezni.

Próbálj ki minnél több hobbit, valami majd csak megnyugtat.

17/L

2014. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon sokat segítenek filmek,zenék,sorozatok,de főleg a könyvek ha bármi segítség kell szólj és ajánlok bármit,tudom mit érzel.
2014. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyszer hasonló dolgot mondtam egy barátomnak, a lámpával, hogy megnyugtat, vagy hogy szeretem csinálni, akkor én is nagy depiben voltam.

De attól, mert valaki nem volt képes arra, hogy együttérezzen veled, nem kell megsértödnöd, és senkivel sem beszélned.. talán akad valaki aki megérti azt a benned kavargó mindent, de hogyha nem is, ne csüggedj. én sem mondok el minden jelentéktelen hülyeséget, amit érzek(mert elég érzékeny vagyok), de mégis mindig rendbe teszem magam, és minden jó.

Kissé-nagyon depis hangulatot fest le a sarokban ülésed.. lehet, hogy megnyugtat, de talán közben csak jobban lehúz.. fura, de engem a természetben sétálás mindig felvidit, és olyankor pozitivabban gondolkodok, és erőt ad az élethez.

2014. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"vagy hogy szeretem csinálni"*


bocsi, belejavítottam és értelmetlenül jött ki..

megnyugtat és szeretem nézni*

2014. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!