Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Férjemnek csökkenő hold...

Férjemnek csökkenő hold idején mindig rossz lesz a hangulata és gonoszkodóvá válik. Van összefüggés (a holddal), más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Mivel máskor nem szokott ilyen lenni, és feltűnt a ciklusosság, ezért már kínomban megnéztem a holdnaptárt, és egybeesik. ..
2011. febr. 22. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mi a párommal a telihold környékén vagyunk nagyon balhésak, már többször kiderült.

Az előző párommal is így volt, voltak elviselhetetlen napjaink (máskor nem) és mindig rájöttünk, hogy éppen telihold van.

Fogyó holdasról még nem hallottam, de mivel van teliholdas összefüggés, biztos vagyok benne, hogy ez is igaz.

2011. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Ó de jó!! Nem az ember szemét hanem a Hold tehet róla!!Megnéztem a naptárt 2011 van!!
2011. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A te "holdciklusod" valószinűleg tehet róla.
2011. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

igen. sajnos a ferjed farkasember. Sajnos elofordul az olyan, hogy az ember farkasemberre valik, foleg olyankor amikor valaki a kornyezeteben komoly szellemi fogyatekrol tesz tanubizonysagot. En is lettem farkjasember, igaz az en akkori csajom a horoszkopokkal csesztetett. Igy teliholdkor kapartam az ajtot, 3 labon pisiltem, es a rossz hangulatom miatt gonoszkodtam vele.


orulok, hogy segithettem

2011. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is telihold idején "bolond", érezhetően hat rá, tapasztalat, és nem farkasember, 2 gyerekes apa, de ilyenkor sokkal idegesebb, feszültebb.
2011. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevés vizet iszik ilyenkor vagy valamire kihat ez a holdállás nála, és az okozza az ingerlékenységet?
2011. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már kb. fél éve figyelem. Egyébként egy arany ember, de havonta egyszer 1-2 napra bekattan, csak kötözködni bír, aztán elmúlik. És furcsa, de ezzel látok csak összefüggést, valahogy nem érzem magamat hibásnak mert igazán nem vagyok veszekedést provokáló.
2011. febr. 22. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet ő a medve-disznó ember :)
2011. febr. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Furi, de nálunk is van ilyen! Bár még nem néztem a naptárt. Amúgy nekem meg egy-két nap bőgésem van havonta.

Nem ,nem menstruálok, szoptatok. Mostantól figyelem!

2011. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nekem telihold előtt jön meg mindig a menszeszem olyan 2-3 nappal előtte.Akkor vagyok egy kissé ingerültebb,ez miatt.
2011. febr. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!