Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt? Paranormális...

Mi történt? Paranormális képességeik lehetnek?

Figyelt kérdés

Azért nem az ezotéria kategóriába írtam a kérdésem,mert ott szerintem csak troll válaszokat kapnék,és nem is vennék komolyan a kérdést!

Középiskolás vagyok,17 éves. Különös pletykák terjengenek kettő új diákról,akik kilencedikesek. Állítólag a közelükben hirtelen hőmérséklet változás figyelhető meg,a padtársa innivalója a padon volt,és amikor a szóban forgó egyént a tanár felelni hívta,akkor szemmel láthatóan megrémült,és a flakonban lévő innivaló felforrt.

Nem hiszek az ilyesmiben,teljesen szkeptikusan álltam a témához. Egészen addig,amíg egyik szünetben le nem mentem az osztályába kérni egy számológépet(bevallom,részben a kíváncsiság hajtott,azért abba az osztályba mentem),és éppen veszekedett az ikertestvérével. Amikor beléptem,akkor még nem volt semmi,rá pár percre lett kiabálás. Minél ingerültebb lett a fiú,annál inkább csökkent a terem hőmérséklete. Egyre nagyobb volt a szidalmazás,majdnem tettlegességig fajult a szócsata,és azt vettem észre,hogy a padon lévő üdítő forrni kezdett. Nem hittem a szememnek,de az ital valóban forrni kezdett.

A fiú hatalmasat kiáltott ikertestvérének,hogy "TAKARODJ!",és ekkor a szekrény ajtaja,melyben a tornafelszereléseket tárolják kicsapódott,és a tesicuccok is a földön landoltak,és az osztályajtó is kicsapódott.

Nagyon féltünk. Érezhető volt a harag,a düh,ami a fiúból áradt.

Miután az ikertestvére távozott,azonnal elhagytam a termet,és szinte reszketve rohantam vissza a barátnőmhöz.

Ennek már két napja,de még most sem merem elhinni amit láttam.

Szerintetek mik lehetnek ezek a fiúk?

Állítólag az ikertestvérével is történnek különös dolgok.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2014. márc. 24. 20:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem simán csak melegek.
2014. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos nem tudok mit válaszolni de ez tényleg fura és ijesztő! Sztem kerüljétek őket!
2014. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Semmi ilyesmi nem letezik, szerintem a tortenet is kitalalt.
2014. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
86%
Vagy véletlen, vagy fura esetleg összefutottál a One Directionnel
2014. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Begombáztál, mi? Nem drogozzál, ha ennyire ráparázol...
2014. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Látom értelmetlen volt kiírni a kérdést,itt is ugyan olyan segítőkészek az emberek,mint a másik kategóriában.
2014. márc. 24. 20:24
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
"Minél ingerültebb lett a fiú,annál inkább csökkent a terem hőmérséklete....a padon lévő üdítő forrni kezdett" Because fuck Physics.
2014. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
A paleoasztronautika hívői szerint földönkívüli idegenek.
2014. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én sem látok semmi összefüggést,azért is tettem fel a kérdést,még most is a hideg futkos a hátamon.
2014. márc. 24. 20:29
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Agyadra ment a Vámpírnaplók.
2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!