Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akkor most szellem a lakásban?

Akkor most szellem a lakásban?

Figyelt kérdés
Mindig furcsa érzésem van,mintha valaki nézne..Meg egyszer volt olyan,hogy a telómat töltöttem,és ugye ráraktam addig az íróasztalra,közben olvastam,és(nem tudom miért) ránéztem a telfonra,és fél másodpercel később valaki/valami lehúzta az asztalról...és nem esett le,mert az asztalon belül volt,és nem eshetett le.Olyan volt,mintha valaki ott állt volna az asztal mellett,megfogta volna a telefont és rohadt gyorsan lehúzta volna az asztalról..A teó a földre zuhant,és betört a képernyő...Aztán esténként mikor még nem alszok,akkor különös zajokat hallok...A másik meg,hogy van egy nyulam,akit mindig kiengedek,és azt veszem rajta észre,hogy mostanába mindig rááll a két hátső lábára,és csak mereng a szoba falára,de akár peecekig,és hiába érek hozzá,vagy momdom a nevét nem reagál...Akkor most mi van??

2014. márc. 15. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, hogy szellem van a lakásban, az állatok talán látják is őket, vagy csak jobban érzik mint az emberek. A nyuszival is ez lehet, ő nem tud reálisan belegondolni semmibe, tehát láthatja. Mint pl az emberek, miért van az, hogy akik hisznek bennük lássák, vagy csak simán érzik, és akik nem hisznek, azok nem? Véleményem szerint azért, mert az úgy mondd hívő emberek nem keresnek mindjárt reális magyarázatot, de a nem hívők, még ha fel bukkana is előttük és beszélne hozzájuk azonnal úgy állnának hozzá, hogy ,,á biztos csak álmodtam, vagy képzelődtem, mert kimerült vagyok,,. Én sokszor éreztem már őket, láttam is ilyesmit, hallottam őket stb, de barátom szerint csak az agyam játszott velem. Mesélte például, hogy ő amikor estefelé vezetett haza egy kislányt alakot látott az úton, lefékezett, s addigra eltűnt. Persze arra fogta, hogy csak képzelődhetett. Én szentül hiszem, hogy igenis léteznek.
2014. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg például miért van az, hogy mielőtt meghalna egy ember a családban, vagy a nagyon közeli baráti körben, a család kutyája sír, vagyis vonyítgat? Erről már hallotatok? Persze a tudomány elmagyarázta, hogy érzik azt a szagot rajtuk, a halál előtti szagot, de ha például valaki autobalesetben hal meg? Akkor milyen szagot érezhetnek? :)
2014. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyuszi zsákmány állat tehát fosik minden kis zajtól, az ény nyuszim is percekig szokott merengeni!!!! Azokkal a nagy fülekkel tudod mennyi mindent hall? Akár a pókok mozgását is lehet arra figyel, egyébként nem tudom hogy tudtad e a nyuszi képes nyitott sazemmel is aludni, olyankor el is szunyókálhat egy kicsit, nem vicc!! az enyém is két lábon állt és elszunnyadt és elesett a hülyéje :) tehát nem kell egyből szellemre gondolni!!
2014. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló:Ez nagyon aranyos volt:))))))))

Hát lehet,nemtudom..

2014. márc. 18. 14:46
 5/6 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy szellem van nálatok. És az állatok valóban észlelik őket. Nekem a mamám mesélte, hogy a szomszédom udvarában egy kb 45-50 éves nő felakasztotta magát a ház mellett (meg is mutatta, hogy hol). Sokszor előfotdult már, hogy a kutyám azt a helyet bámulta, ahol a nő öngyilkos lett. Volt amikor ugatott is. De észleltem már szellemet a házamban is. Ajánlani tudom, hogy kutass az interneten vagy keress könyvesboltokban paranormális jelenségekről szóló könyveket.
2014. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyuszi nem láthatott szellemet, csak hallgatózott. Nekem is volt nyulam mindig szétterült az ágyba és fülelt, szellemet nem láthat mert szélből van. A szél meg átlátszó
2014. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!