Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol láthatnék természet...

Fulesbence kérdése:

Hol láthatnék természet feletti lényt, vagy erra utaló jelenséget?

Figyelt kérdés

-Csak azért szeretnék ilyet látni mert hajt a kíváncsiság,hogy megtudjam,hogy tényleg léteznek-e ilyen lények.

-Köszönöm előre is a válaszokat.

-Trollok kíméljenek!



2014. márc. 23. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jutyub ezeknek a gyűjtőhelye.

ott aztán van minden, csak győzzél válogatni.

2014. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogsz látni, ha megfigyeled, mindig valaki 35. ismerősének rokona látott valamit, de kézzelfogható bizonyíték soha. Az emberek szeretnek mesékben hinni még felnőttként is. Picit ciki. Biztos vagyok benne, hogy te is meg fogod találni a magad hasznos érdeklődései körét, az utakat önmagadhoz, önmagad igazi fejlődéséhez. Egyszóval nincsenek, nem léteznek ilyenek, bocsika.
2014. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A hugom minap ugyan ezt kérdezte tőlem. Mondtam neki hogy menjen ki az erdőbe. És persze kiment de úgy tért vissza hogy összevissza beszélt. Hmmm..... az emberi fantázia határtalan.
2014. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi komenteket nagyon elgondolkodtatóak voltak(főleg a 2.) de szeretném azt tiztázni,hogy én alapjáraton skepikus vagyok és csupán megszeretnék bizonyosodni arról hogy igaz-e az a rengeteg 'dolog' amit az internet és a tv áraszt felém
2014. márc. 24. 22:35
 5/7 Lena Mery ***** válasza:
A kérdésedre nem tudok konkrét választ adni, hogy hol találhatnál ilyen helyett. Sok hely van, amit szellemjártának titulálnak, de ezek általában mind külföldön. Ugyanakkor én senkit nem akarok meggyőzni, hogy márpedig léteznek ilyenek. Mindenki abban hisz amiben akar. Nekem volt már ilyenben tapasztalatom. Nem is egy. És még mielőtt bárki azzal jönne, hogy képzelődök, vagy csak én találom ki az ilyeneket, közölném velük, hogy nem vagyok az a fajta ember aki ilyen gyerekes dolgokat csinál csak azért, hogy másokat megijesszen, vagy átverjen, illetve ezeket nem csak én tapasztaltam, hanem több ember is. Szóval a legérdekesebb, ami történt: Édesanyám éppen sütött és a lisztezett nyújtódeszka ki volt téve az asztalra, anyám valamiért elfordult, én a szobámban voltam, aztán szól be anyám, hogy mit szórakozok, kimentem a konyhába és láttam, hogy valami volt a lisztbe írva. Rendesen lehetett látni, ahogy valaki ujjal beleírt valamit, de azt még mindig nem tudjuk, hogy mi volt az írás. Én nem voltam, mert bent voltam a szobában végig, anyám nem lehetett, mert ő nem szórakozik ilyenekkel, más meg nem volt otthon. A másik dolog senki nem volt otthon és mire hazaértünk az egyik virág az ágyra volt borulva a szekrény tetejéről. Ebbe csak annyi az érdekes, hogy az a virág a szekrényen középen volt és még mellette volt egy virág, és ha az a virág az ágyon landolt, akkor a másikat is le kellett volna löknie. Ezen kívül voltak még apróságok, de ezek az érdekesebbek.
2014. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akárki akármit mond , léteznek velemis már történt ilyen , sőt vannak olyan napok mikor a szellemvilág és a úgynevezett "valóvilág" eggyesül. Szellemek léteznek vannak. Sok mindent nem tudnak sokan , de márpedig természetfeletti lények léteznek.
2014. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívj fel itt a számom 06 30 622 4102 és ez komoly én ezek után kutatok nagyon érdekesek
2014. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!