Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan jellemeznéd a...

Te hogyan jellemeznéd a magyar embereket?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan és milyennek látja a honfitársait.

Pozitív, negatív jelzők is jöhetnek.


Annyit kérnék, hogy a nemeteket és a korotokat is írjátok le.



2014. márc. 16. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkeseredettek. Kitartóak.
2014. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Egy elkorcsosult, semmirevaló, irigy, bunkó, visszataszító, enyveskezű, savanyú, rosszindulatú, alpári szemétláda társadalom.
2014. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Szorgalmas, kitartó, boldog.
2014. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Keserű, utálatos ember a legtöbbje. Ahova mentem legyen az ügyintézés, bevásárlás, utazás, mindenhol tapasztaltam egy s mást.

21F

2014. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem általánosítanék. Nagyon sokfélék vagyunk
2014. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Céltalanul bolyongó, megkeseredett lelkek, akik várják a csodát. Céltalanságukban minden hülyeségre kaphatóak, ezért sokat szórakoznak, de nem boldogok. Hát ez van a nyugati társadalmi struktúra nem a magyar embernek lett kitalálva, de azért tolják a pofánkba, és bár sajog bele mindene az embernek, csak nem lesz jobb, mert nem a helyes útja a magyarnak. 24f
2014. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Megfenyítettek, igénytelenek (a jobbra való törekvés hiánya, kommunizmus hatása), barátságtalanok.


Ezzel szemben sok a tehetség, a nyelvünket imádják a külföldiek és nincs több ötletem.

2014. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

-Mindig azt gondolják hogy valaki jobb/gazdagabb náluk.

-Önbizalomhiányosak.

-Keveset mosolyognak.

-A fiúknak jó a humoruk,képesek sokat hülyéskedni.:)

16/L

2014. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szomorúnak tűnnek kívülről de belül meglepően kedvesek és segítőkészek (most arról beszélek ahogy az utcán látjuk a magyarokat)

Nemrég láttam két videót: egyiken az anyuka tök bedrogozva ült a kislánya élesztgette - le se tojták az emberek hogy egy óvodás kislány az eszméletlen anyjával bajlódik.

A másodikon kiütöttek egy férfit, elmentek mellette az emberek nem is segítettek rajta. A férfi meghalt.

Mindkettő nyugaton (és az egyik Amerikában) történt. Mi sokkal inkább segítünk a másiknak.

Nem szeretem az általánosító jelzőket a magyarokra főleg a negatívakat.

2014. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Segítőkészek a magyarok? Egész biztos! :)
2014. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!