Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire bunkó mindenki itt?

Miért ennyire bunkó mindenki itt?

Figyelt kérdés
Van, hogy egy normális válasz sem érkezik az adott kérdésre. Csak a flegma nagypofájú emberkék szólogatnak be._.
2014. márc. 14. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Sok a rosszindulatú ember, az a baj. Sajnos velem is ez van.
2014. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
sz.r kérdésre csak sz.r választ lehet adni
2014. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert általában ugyan azokat kérdezik meg, ugyan az az idióta kérdés 100x. Te hogy válaszolnál sokadszorra?
2014. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez szerte a Neten így van...nagyon csúnyán tudják az emberek oltogatni, szidalmazni a másikat, kötekedni, okoskodni, anélkül, hogy ismernék. Valószínűleg sokan itt élik ki összes frusztrációjukat. Tudod, arc nélkül, egy nicknév mögé elbújva / vagy még az sincs / könnyen megy ez, azt se tudni, kicsodák is valójában, kiknek adják ki magukat.

Csak egy példa: egyik bulvárfórumon egyes Nyugatra költözött magyar hihetetlen módon tudja okoskodni, hogy bezzeg náluk,micsoda szuper élet van, és közben Magyarországot szapulja. Aztán, a valóságban egy szürke kisegér az illető, egy kis albérletből írogat, Budapestről.

Nah, mindegy is, erről a témáról oldalakat lehetne írni.

2014. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is zavar.. Írok egy hosszabb kérdést amiben annyit mondok hogy szerintem jó tulajdonságom hogy nem cigizek, és már is beképzelt vagyok....kitartást
2014. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
^ az, hogy nem cigizel az nem tulajdonsag!!! :D
2014. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem még egy kérdésemet sem trollkodták szét. Néha-néha beszólnak, de ha mindenki bunkó csak te vagy helikopter... akkor valószínűleg nem mindenki mással van a baj.
2014. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A valós életben ért kudarcaikat itt kompenzálják azzal, hogy más embereket próbálnak online presszionálni, leuralni, kioktatni, stb. Ne törődj velük; sikertelenek, vesztesek, buta emberek, arra sem érdemesek, hogy válaszolj nekik.
2014. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 'való életben' is sok a gyökér, csak a neten majdhogynem büntetlenül lehet írogatni bármit.
2014. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberiség egyelőre zombi szinten van. Ennyi.
2014. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!