Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom családja rémes, mit tegyek?

Párom családja rémes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mintha párom kivétel lenne, az a bizonyos kakukktojás. Ő alamuszi, gonosz családtagjaira sem tud haragudni, mindig túllép a viselkedésükön, és nekem is folyton azt mondja, tegyek így.


A családtagjai olyanok, hogy nem szeretik, ha mások róluk infókat tudnak meg, de ők addig csűrik-csavarják a dolgokat, míg ki nem húznak másokból infókat. Az ő cuccaikhoz hozzá ne nyúljon senki, de ők bátran, kérés nélkül elveszik és használják másokét.

Tehát nem fair, amiket művelnek. Most szóljak ezek miatt a dolgok miatt, vagy ezek annyira kicsinységek, hogy hagyjam a fenébe?



2014. márc. 27. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted mit érnél el azzal, ha szembesítenéd őket a hibáikkal, azon kívül, hogy megharagudnának? Szerintem semmit, biztosan ugyanúgy viselkednének továbbra is, csak az egész család együtt utálna téged.


"Párom (...) mindig túllép a viselkedésükön, és nekem is folyton azt mondja, tegyek így.

Akkor hát tegyél úgy, ne haragítsd meg a párodat. Olyanok amilyenek, de az ő családja, ne fordulj szembe velük.

2014. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazad van
2014. márc. 27. 16:28
 3/4 Deliverance ***** válasza:
Ezen a megszokott dolgon sajnos tényleg nem tudsz egyedül változtatni. Erre csak olyan megoldások vannak, hogy megpróbálsz minél kevesebbet érintkezni velük, a cuccaidat meg mondjuk nem hagyod szem elől.. Örülj, hogy a párod nem ilyen! :)
2014. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mókából ilyen kreált sztorikkal szopatnám őket. Csináltam már ilyesmit. Csodával határos módon nem haragszanak rád (jó, orrolnak, de igazából várnak mindig mint a messiást, gyakorlatilag tehát nincs harag), és rendkívül hiszékenyek sokadszorra is, semmit nem tanulnak.
2014. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!