Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » SOS a Párom családja tönkre...

SOS a Párom családja tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat! Voltatok ilyen helyzetben? Meséljetek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Páromnak én vagyok az első,akit hazavitt bemutatni.Azóta is sokat vagyok ott mert máshogy nem lennék együtt soha hisz más műszakban vagyunk általában. Közös szabadnapunk talán havi 1-2 nap van. Mikor együtt tudtunk tölteni egy kevés időt elkezd a testvére cirkuszolni hogy mi soha nem csinálunk semmit csak döglünk.És az undorító az egészbe hogy nekünk nem mondja hanem a szülőket húzza vele,nekik háborog, csak balszerencséjére áthallatszik az ajtón.Már többször volt ilyen,mondhatni rendszeres. A szülők sem állnak mellénk. Múltkor Kedvesem közéjük rontott, hogy mi a probléma, persze nem mondtak semmit csak hebegtek habogtak. Már úgy megyek oda hogy gyomoridegem van feszengek,és örülök ha nem kell ott lennem.

Hozzáteszem otthon Párom csinál szinte mindent.Takarít,építkezésen dolgozik kinn (testvére építkezik), fát vág és behordja egyedül,tehát minden kinti munkát is ő csinál.én rendszeres vigyázok a testvére gyerekére de egyszerűen semmi nem elég nekik.

Én úgy gondolom nem tudják elfogadni hogy a család "pici fiának" saját élete van (lenne), esetleg elköltözik otthonról, mert így rájuk marad minden.Tudom hogy Páromnak kéne a sarkára állni és leállítani őket de ő nem látja be ezt a dolgot.Mit tegyek? Elköltözni most még nem tudunk.


2013. nov. 13. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
A család pici fia akkor lenne önálló, ha elköltözne végre otthonról. Mi a franc, azthiszed, ha ő újitgt meg segítget, te meg néha vigyázol a gyerekre akkor az konpenzálja a rezsit, a kaját, mindent? Azthiszem ti gondoljátok úgy hogy mindent lehet.
2013. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Beszáll a rezsibe nem tudom honnan vetted hogy nem.
2013. nov. 13. 11:43
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
amig nem tudtok költözni,addig menjen párod hozzátok.
2013. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Onnan hogy nem írtad? Kompenzációként favágást írtál meg gyerekfelvigyázást. Mennyit fizettek?
2013. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én nem segítget meg újítgat, mindent ő csinál és ha ő nem lenne a ház még most sem lenne tető alatt.
2013. nov. 13. 11:44
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
És mennyit adtok haza egy hónapban?
2013. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
És te?
2013. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hozzánk sajnos nem tudunk menni mert hugom otthon lakik tehát nincs üres szoba.
2013. nov. 13. 11:45
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Mikor ott vagytok nála, akkor ott is esztek? Ha igen, akkor hozzájárultok? Szoktad mondani az anyjának, hogy egyszer-egyszer ő pihenjen, és te főzöl?
2013. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
De te segítesz nekik valamiben?
2013. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!